Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 6 honapja járunk a barátomal,...

6 honapja járunk a barátomal, én 15 ö 18 lesz. Most tartunk ott, hogy felhozta a sex dolgot. Most mit tegyek? Én még félek a szextöl, viszont öt jobban szeretem, nem is az aktustol félek, hanem inkább attol hogy csalodást okozok neki.

Figyelt kérdés
ugy gondolom, hogy egy 18 éves srácnak azért vanak igényei
2009. márc. 4. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak szexuális igényei!!!! Deh ha tényleg szeret akk sztem elfogja fogadni hogy te még nem szeretnél szexelni...:)
2009. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
48%
ha tényleg szereted, tedd meg, hogy okoznál már csalódást?:D [ esteleg akkor ha kiderül h hermafrodita vagy vagy transzvesztita xD ] neked kell eldönteni.
2009. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
CSAK és KIZÁRÓLAG akkor tedd meg, ha úgy érzed, hogy te is nagyon-nagyon szeretnéd. Ne kényszerítsd magad. Ha a barátod nem érti meg, engedd útjára, nem érdemli meg, hogy feláldozd érte magad.
2009. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A 16.43-sal teljesen egyetértek. CSAK akkor ha már te is felkészültél rá. Különben nem lesz kellemes élmény a szex. Még fiatal vagy várhattok még egy kicsit és ha a barátod igazán szeret akkor meg kell értenie, hogy te még nem vagy felkészülve rá. Addig is sok más módja van az örömszerzésnek!!
2009. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy 18éves fiútól meggyőző teljesítmény az a 6hónap (sajnos ma már az is :]) ettől függetlenül megértheti ha még várni akarsz, pont határeset ez a 15, attól csak kiegyensúlyozottabb leszel a jövőben ha vársz! ugyanakkor megéri apró lépésekben haladni ami a testiséget illeti...és akkor határozottabban eltudod dönteni hogy mien lesz vele
2009. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"kis lépéseket"

például mit?

edig csak adig jutotunk el h megérintetem és 1-2 szer a számba vetem .

ez mér kis lépés?

2009. márc. 5. 10:53
 7/13 A kérdező kommentje:

már kis lépés?



ezt akartam irni.

2009. márc. 5. 10:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedbe tuti várnék még. Nem a te korodban kell elkezdeni a szexet. Bőven ráérsz még vele. Ha szeret téged a párod, vár rád, akár még 1 évet is. Amíg félsz, addig felejtsd el a szexet, mert nem fogod élvezni.

Hogy csalódást okozol? Erre akkor kellett volna gondolnod, amikor összejöttetek...Ezért is célszerű azonos korosztályból választani gyerekként. Akkor kevésbé valószínű, hogy elhagy, mert már javában élné a szexuális életét és a gyerektől nem kapja meg. Amúgy csalódást aligha okozol neki.

Köszi a lepontozást!

2009. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a korosztályomban is már csak azért keletem volna h jol megdugjanak és ot hagyanak ugyhogy szerintem az 3 év korkülömbség nem is olyan nagy.
2009. márc. 6. 09:09
 10/13 anonim ***** válasza:
pettingeljetek sokat nyaljon és izgasson hogy legyél eléggé nedves és ha készen állsz a szexhez akkor tedd meg hidd el élvezni fogod csak az a lényeg elötte hogy legyél izgalmi állapotba izgassa a csiklódot vagy újjazzon 1 vagy 2 újjal vagy nyaljon ki tösször /amúgy a párodnak mekkora pénisze van?/ az a lényeg hogy legyél nagyon izgalmi állapotba akkor nem fog fájni ha nagyon fájna akkor szólj neki hogy fáj de nem fog csak az a lényeg hogy lényeg hogy az elsö alkalommal nagyon figyeljen rád aztán a többi mát menni fog hajrá bocsi hogy ennyet írtam, L/17
2009. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!