Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális? Azt jelentené...

Ez normális? Azt jelentené tényleg h fontos nekem a fiatalsága és persze tudom h még ilyen kórban nem elég érett rá egy fiú? Vagy én futamodtam meg?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátom 1.5 évvel fiatalabb hamarosan tölti a 15 -t. Nagyon szeretem és fel merült a szex kérdés ö lefeküdne velem de én túl fiatalnak találom még az ilyenhez.Kérek szépen normális válaszokat!
2011. ápr. 23. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak ő fiatal...
2011. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

JA mert te már olyan érett lány vagy hajj.Inkább ne menjünk bele, kicsit fáradt vagyok az idióta kérdezők szidásához. írhatnék kisregényt ahogy szoktam de maradjunk annyiban hogy hülye vagy.érezd magad különlegesnek

21/F

2011. ápr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D hidd el tudom h még fiatal vagyok ehhez.....és persze egyre többször merül fel bennem várni kell még vele.De a kérdéseimre mégis választ szeretnék kapni ahhoz talán nem vagyok túl fiatal...De ha más igy látja legyen :)))))
2011. ápr. 24. 00:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy mondod hogy "Áh van egy barátom akinek negyvenes a lába nekem 38 as. hogy gondolja az ilyen hogy felveszi a 39 es magassarkút amikor én annyival közelebb álok ahoz a lábmérethez,de neki még nem kéne.Nekem szabadna mert én közelebb vagyok hozzád de NEKI! neki nem szabadna ilyet túl nagy a lába." Mindketten ugyanannyira fiatalok vagytok és ku.rvára nem számít az az egy év. De persze pscihésen kibúvókat keresel mert nem akarod tudat alatt megtenni.Ha sikerül meggyözni hogy nem fiatal csináljad akkor kitalálod magadnak hogy ...de ö first whitos fogkrémet használ...nem veszi kicsit komolyan?miért nem csak sima mentolos? Ugyhogy itt a válaszom kerekperec: NEM AKAROD MEGTENNI.csak fiatal vagy hogy belásd. ez a kérdés csak menekülés.egyértelmű hogy tudat alatt nem vagy felkészülve. Ne feküdj le vele.foghatod a joghurtban megjelenö gyümölcsflorák mennyiségének arányára,vagy az 51 es körzet keritésének 60 méteren belül észlelt UFok zoknicserélési szokására, attól a hiba szihédben van és nem a korában! töltsetek el több időt mert ha most lefekszel nagyon megbánnod majd. de persze megmutatod hogy te miylen egy lázadó vagy és nem hallgatsz rám.csörögj rám ha érzelmi defektben fekszel az árokban.(látod csak megíram a kisregényt)
2011. ápr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!