Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma lesz az első de totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első de totál parázok. Már kérdeztem otthon is de otthon meg átvertek?

Figyelt kérdés

15 vagyok barátnőm 16 és ma lesz az első de csak nekem barátnőm már volt 3 fiúval is.És félek ha meglátja a péniszemet akkor kinevet.Minden haverom azt mondja hogy a csajoknak 20 alatt meg se kottyan.És hogy felejtsem is el mert van 1 srác akinek 27,5-ös van és még volt olyan hogy őt is kinevette egy lány.Próbáltam megkérdezni otthon anyukámat aki azt mondta hogy nem a méret a lényeg és hogy biztos jó lesz a lánynak.De most ahogy hazjött a barátnőivel aerobicról arról beszéltk hogy milyen jó nagy farka van az új oktatónak.És csak úgy csillogott a szemük.

Nővéremet meg se mertem kérdezni mert ők meg a barátnőivel egyzsser azon kacagtak hangosan hogy az egyik srácnak milyen kis farka van.

Szóval tényleg igaz az hogy a lányoknak 20 centi alatt meg se kottyan?

És tényleg kinevet ha meglátja az enyémet ami 10-11cm.

Mert ha tényleg így van akkor inkább le is fújomm az egészet.Nem szeretném hogy kinevessen.Én nagyon szeretem őt és azt szeretném hogy neki jó legyen.De ha neki nem lehet jó akkor inkább elengedem menjen máshoz .

Van valamennyi esélyem hogy élvezni fogja velem a dolgot?


2010. máj. 1. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Figyu, nem az a lényeg!

Emiatt ne parázz, ha kinevet akkor egy hülye...!

addj bele mindent és hidd el, jó lesz!:)

2010. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem a méret a lényeg, hanem hogy hogy használod :D Amúgy ha nem haragszol, szerintem ez kamukérdés............. na de mindegy... xD
2010. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség miért nevetne ki? Magyarországon 15 centi az átlag.
2010. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyan sok fiúnak van 20 centi fölötti farka. Tehát, ha minden lány olyan nagyra vágyna, akkor sokan maradnának egyedül.

Ez olyan, hogy te is megnézed szerintem a nagymellű nőket, de szerintem te se úgy választasz párt magadnak. Így vannak ezzel a lányok is... a többség.

2010. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na jó az ok hogy velem marad.De ha nem élvezi a szexet mert kicsi neki?
2010. máj. 1. 18:04
 6/16 anonim ***** válasza:
ez full kamu
2010. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 nielindi ***** válasza:

lehet vannak olyan csajok akiknek meg sem kottyan a 20, de azért ez nem mindennapos. annak meg csak gratulálni tudok, aki kiröhögött egy majdnem 28 centis f@szt.

nem csak a hossz a lényeg, a vastagság is számit, de az a legfontosabb, h hogyan használod.

2010. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
te hülye vagy?? 1 majd 30 cm - s péniszt be se lehet rakni!!!
2010. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. A volt barátomnak 42364514 centis szerszáma volt, a mosaninak meg csak nevetséges 35569 centije van.

Úgy érzem, néha "harangozik" bennem, alig érzek valamit.


Nykkykeh

13 L

2010. máj. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsó lol:D
2010. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!