Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az orális szex után szűz...

Az orális szex után szűz marad az ember?

Figyelt kérdés
Inkább erkölcsi, mint biológiai értelemben.
2009. márc. 6. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
ha így gondolkozunk, akkor már önkielégítés során sem vagy szűz, mert nem vagy érintetlen, mert önmagad által, de már nem vagy szűz... biológiailag pedig ha már átszakad a szűzhártya, az lehet maszti, orál, v. aktus közben , sehogysem vagy szűz...
2009. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Erkölcsi értelemben nem, mivel már érintett vagy.
2009. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ez volt az öreg Clinton papa dilemmája is, hogy az orális szex az szex-e. Nála az lett a vége, hogy igen.
2009. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Amior az erkölcsi-vallási kódexeket (pl Biblia) úgymond "kitalálták", senki sem gondolt arra, hogy létezik orális szex csak úgy külön, azaz két ember nyalakszik behatolás nélkül - vagy más kategóriát húztak rá, pl fajtalanság. Láthatóan hiba volt. A kérdés nehéz, mert ha szüzességen a vaginális behatolást értjük pénisszel, akkor pl anális szexnél mi van?


Szerintem a kérdésre nincs egyértelmű jó válasz, mert egy tágabb erkölcsi értelemben véve ha két ember szexuálisan kényezteti egymást, akkor "ártatlanságról" igazán nem beszélhetünk, ellenben ha azt mondod, hogy "nem vagyok szűz, de még nem hatoltak belém"... az meg ugye furán hat. Szerintem lassan érdemes lenne bevezetni a pettingszűz fogalmát, ami kb azt jelentené, hogy van némi tapasztalatod örömszerzésben, de még nem hatolt beléd pénisz. (A maszturbálás szerintem egyáltalán nem játszik a szüzességben, itt a hangsúly a másik emberen van.)

Szűken vett biológiai-erkölcsi értelemben még szűznek számítasz, szóval nem hazugság azt állítani, hogy szűz vagy némi petting után, de nem is 100% igazság. De ha csak ez a kettő lehetőség van a képzeletbeli "kérdőíven", akkor inkább szűz.

2009. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Erkölcsi értelemben nem. De ez csak az én véleményem. Mindenkinek más a véleménye arról, hogy erkölcsi értelemben mitől marad szűz és mitől nem.
2009. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen az marad,szerintem.Mivel ennyi erővel már a csókkal is elveszthetnéd,erkölcsi értelemben a szűzességed.Amúgy ennek szerintem abszolút semmi jelentősége nincs,hogy "erkölcsileg" szűz vagy e.
2009. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!