Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rossz döntés lenne eladnom a...

Rossz döntés lenne eladnom a szüzességem?

Figyelt kérdés
Nálunk sok probléma van otthon a családdal és ált a pénz az oka. Utálok így élni. És többször átfutott az agyamon hogy eladnám jó pénzért az elsőt vagyis a szüzességemet. De nem tudom,bizonytalan vagyok. Azt se tudom hogyan állnék hozzá a hirdetésnek vagy ilyesmi de akkora háború dúl bennem e miatt. Tudom h ha lenne pénz legalább a szüleim és a tesóim jobban lennének...
2011. ápr. 29. 23:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd. lehet, hogy nehéz helyzetben vagytok, de a hírneved, a becsületed látja kárárt, és lehet h pénzt kapsz érte, de hosszabb távon nem javul talán a rossz helyzet. Ráadásul ki tudja, ki jelentkezik. Lehet, hogy nagy trauma ér, és sose tudod majd élveznia szexet. ha oylannak ajánlod fel, akit ismersz, akkor sem eleht éppen éggel erkölcsös ember, ha ebbe belemegy, és veled nem foglalkozik.
2011. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
0%
Mennyit kérnél?
2011. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tudnál érte akkora árat kérni, ami kihúzna a slamasztikából. Most őszintén. 20-50 ezer Ft kihúzna? Talán ideig óráig... de a lelkedben a szégyen és a megbánás ott maradna. Más megoldást kell keresni, ráadásul ami rendszeres!! A szüzességet csak egyszer tudnád eladni. Nem ajánlom.
2011. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
0%
Én ki tudlak segíteni... tuti, hogy még érintetlen vagy?
2011. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
49%
nem 20+50et kapna érte hanem minimum 200at. anno ment a hírekben h orosz lány eladta úgy h neten hirdette és kapott érte 1,3 millát.
2011. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
9%
Hohó, az már régen volt, édeseim, max 80-at tudok felajánlani.
2011. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se nagyon add el. de hány éves vagy amúgy?
2011. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, kap érte 1 milliót. És? Meddig elég, és mire? Gyorsan jött pénz általában gyorsan is megy. És utána?


Régi jó tanárom mondta egyszer, hogy az éhezőnek nem halat kell adni (egyszeri alkalom) hanem meg kell tanítani halászni (rendszeres bevétel).

2011. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Manapság még a gésáknak se fizetnek nagyon...

Amúgy meg egy ilyen hirdetésre komoly tőkével szerinted ki jelentkezne? Valószínűleg egy strici, aki utána nem hagyna elmenni, ezt is bekalkuláltad? Pláne, hogy ezt nem adhatod fel az Irányárban, vagy a helyi Apróban, szexoldalakon meg megint csak barmok fognak jelentkezni. Nem mellesleg jogszabályokba is ütközne, valszeg megúsznád egy bírsággal, ami kicsit többre rúg, mint a kereseted, szóval csak nagyobb sz@rban lennétek. Ennyire nem lehetsz kétségbeesett. Nálunk is kevés a pénz, én inkább azon vagyok, hogy megszerezzem a diplomám és egy jó helyet találjak vele. Hosszabb távú terv, tény, de szerintem én jobban járok.

2011. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
0%
Ez így van, ne a szüzességed add el, hanem kurvulj egy életen át
2011. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!