Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi oka lehet, hogy egy ember...

Mi oka lehet, hogy egy ember a hosszú kapcsolatában/ házasságában teljesen megváltozik?

Figyelt kérdés
Előtte lehetett vele beszélni, utána egyre több dolgot titkol el, hülyének nézi az embert, leplezi azt, hogy rossz a kapcsolata, a gyerekei mögé bújik, onnan tudni hogy megint haragban vannak a párjával hogy felrak 80 új képet a kölykeiről iwiwre, ha rákérdezel, akkor nincs semmi, vagy egy fél mondat, újabb gyerek csinálásával akar javítani a helyzeten...Tehet ilyenkor bármit is egy kívülálló, barát?
2011. okt. 3. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet tenni nagyon semmit :S Rá kell hagyni, hogy maga megoldja/felismerje a helyzetét...

Ha megpróbálsz vele beszélni, lehet csak megsértődne és rontana a barátságon...

2011. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Végig kell nézned sajnos ahogy zátonyra fut a házassága. Nehéz időszakot él, próbáld biztosítani a támogatásodról. Ha nem kér belőled, ne eröltesd, majd visszatalál ha eljön az ideje. Kezd azzal hogy nem a kölykeinek nevezed a gyerekeit:D Kitartás, remélem hamar rendeződik az élete.
2011. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ember alapból változik egész életen át.

Nekem ez amit leírtál,teljesen olyan,mintha egy kotnyeles szomszéd írta volna.Ő élete,úgy alakítja,ahogy akarja.Ha tényleg barátok vagytok,akkor mondd el,hogy számíthat Rád(Bár ez barátoknál alapvető kéne,hogy legyen),kiöntheti a lelkét,ha gondolja,mást nem tehetsz...

2011. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!