Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 évesen szűz férfiként...

29 évesen szűz férfiként van-e még remény kapcsolatot találni vagy már túl késő?

Figyelt kérdés

A helyzet adott, ennyi idősen sem volt még soha barátnőm és a jelek szerint már nem is lesz. Átlagos kinézetem van, rendes állással rendelkezem, amit szeretek végezni. Vannak kreatív, értelmes hobbijaim, műveltnek és olvasottnak tartom magamat. Nem iszom, nem dohányzom, vannak erkölcsi elveim. Kiterjedt lányokból (is) álló baráti/haveri köröm van, ennek ellenére soha ne jutottam tovább a baráti alapú ismertségeken és beszélgetéseken, pedig szeretek sokat és jókat beszélgetni, tehát a kommunikációs skilljeimmel nincs gond.

Szerintetek hol lehet a hiba, mit rontok el állandóan (amit lehet észre sem veszek?) Mivel hamarosan betöltöm a 30-at, lehet már eléggé veszett ügynek tűnik ez a project és hiába gondolok néha arra, hogy jó lenne nem egyedül lenni. Tényleg kiöregedtem volna már a társkeresős időszakból és elment a vonat? A "biztos egyszer megtalálod" közhelyekben sajnos már rég nem hiszek, ezek az én élettapasztalataim miatt urban legendnek minősülnek :(


2011. máj. 1. 00:24
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, látszik, hogy tök normális és intelligens vagy. El sem tudom képzelni, mi lehet a gond. :)

Szeretnélek megnyugtatni, hogy azért a lányoknál sem stimmel minden. Elég furák ők is. Meg az egész világ...

Tök jó, hogy vannak elveid, roppant szimpatikus. :)

Túl sok értelmeset nem tudok a kérdésedre mondani, de talán a dicséret jól esik; mert tényleg ritka, ha vki nem sodródik az árral. Egyébként sosem késő. :)

2011. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Kedves 13:30-as válaszoló: köszönöm a válaszodat, jóleső volt olvasni. Nos, nyilván megfordult bennem már ez is - önmagam hibáztatása mellett - hogy lehet a másik oldalon is lehetnek gikszerek (válogatnak, igényesek, ideálokat kergetnek stb.)

Az elveimet meg szeretem követni és nem visszaélni, de lehet, manapság már ez nem ér annyi extrát. :(

2011. máj. 1. 14:13
 43/56 anonim ***** válasza:

De, ér. Sőt, egyre többet.

Ne lógasd az orrod, no! :)

2011. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Irod, hogy nem iszol, nem dohanyzol, vannak elveid, szeretsz beszelgetni es persze baromi muveltnek tartod magad.

Hat ez lesz itt a problema gyokere! A nok nem szeretik a jofiukat, oket "baratnak" nevezik egymas kozott es nem "pasinak". Nem azt mondom hogy minden hetvegen reszeg tivornyakban kene reszt venned de a jofiusagot surgosen el kene felejteni. Viselkedj ferfikent! Legyen kiallasod! Gyakorold a hatarozottsagot!


A masik ok a zarkozottsagod lehet, ez egy adottsag de lehet kicsit "nyitni" az emberek fele es tapasztalatot szerezni. A hozzaszolasaid alapjan hajlamos vagy a kifogasok keresesere, pozitivabb gondolkodas segitene.


Harmadreszt valahol olvastam hogy az "okos" ferfiaknak globalban tobb nehezseguk vannak a nokkel mint a kevesbe okosaknak. Ha ranezel egy kopasz-beemves-fuxos pasasra es a mellette levo szoke ciklonra akkor tudod mirol beszelek. Ebbol le kell hogy jojjon hogy a csajozasnal a hatarozottsag, ferfiassag es az erzelemek jatszanak foszerepet, nem a muveltseg, kedvesseg es az intelligencia.


Remelem segitetettem.

2011. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Kedves 19:05-ös válaszoló: hol írtam azt, hogy baromira okosnak tartom magam? Azt írtam, hogy megfelelően művelt vagyok.
2011. máj. 1. 19:24
 46/56 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki nem iszik és művelt az miért zárja ki hogy határozott? Nem értem az összefüggést.
2011. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs a kettő közt korreláció.
2011. máj. 2. 09:35
 48/56 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Olvasgattam a hsz.-eket, és szerintem sajnos itt az életben nem fogsz választ kapni a kérdésedre. Ugyanis a választ saját magadban kell keresned, hisz te ismered magadat a legjobban. Nyilván vannak olyan okok, amiket nem írsz le itt, vagy mert nem akarod, vagy mert nem is tudsz róluk, mert a tudatalattidba temeted őket. Javaslom, hogy keress fel egy szakértőt, egy pszichoterapeutát, akinek megvan a szakértelme, hogy a felszínre hozza a tudatalatti gátlásaidat. Most lehet azt mondod, hogy ilyenek nincsenek, stb., de valami oknak csak kell lennie, még ha benned nem is tudatosul talán.

Egyébként azzal egyetértek, hogy az úgynevezett "jófiúk" nem nagyon kelendőek a lányoknál, de persze ez nem zárja ki, hogy találj valakit, akinek pont ez jön be. Tehát ismét azt mondhatom, hogy meg kell keresni az okot, amit itt biztosan nem fogsz megtalálni.

Nem gondoltál még arra, hogy "profi" segítségét kéred a szüzesség elvesztésében? Biztosan találnál olyan lányt, aki minden vágyadnak megfelelne, és szerintem annyi pénzt megérne, hogy legalább ettől a tehertől megszabadulj. De te tudod persze.

Egyébiránt én is hasonló cipőben járok, mint te, csak én már 33 vagyok... De én nagyjából tisztában vagyok az okokkal, csak olyan sok problémám van, amin nem hiszem, hogy valaha keresztül tudok vergődni. De te azért még lehet, hogy menthető vagy, de ezt neked kell tudnod, nem másnak. Tudom, hogy nehéz, és hiába írja itt mindenki, hogy legyél laza, meg stb., szerintem a probléma ennél mélyebb gyökerű!

2011. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
Utóbbi válaszoló: Köszönöm a részletesen kifejtett válaszodat. Nos, mint a felvezetőben is írtam, vannak alapvető elveim. Ez a halmaz magában foglalja azt is, hogy foglalt hölgyekre nem nyomulunk, egyéjszakások nem játszanak, illetve nem vesszük igénybe prostituált segítségét. Ezek alapvető etikai sarokkövek nálam. Nyilván egy párkapcsolatig szeretnék eljutni, nem megszabadulni tőle segédlettel :)
2011. máj. 2. 21:55
 50/56 anonim ***** válasza:

kerdezonek es 19:52-nek.


A muveltseg es az olvasottsag nem zarja ki a hatarozottsagot, persze. Egy szinhazban ezek nagyon fontos dolgok. Egy allasinterjun is jo ha ez atjon. De konyorgom, mi itt most csajozasrol beszelunk! Ott a muveltseg es olvasottsag egyaltalan nem fontos szempont, vagy csak kb a 20-ik a rangsorban.


Kerdezo irta hogy mindig a "legyunk csak baratok" kategoriaba kerul a lanyoknal, ami nem meglepo, mert elotte kizarolag "jofius" tulajdonsagokat sorolt fel magarol.


Meglatasom szerint a nok inkabb azokhoz a pasasokhoz vonzodnak, akiknek eros szemelyiseguk van, speci hobbijaik vannak vagy extrem sportokat uznek, mernek kulonbozni az atlagtol, neha flegmak, neha eltunnek a haverokkal, neha kocsmaznak, gyorshajtanak, elhajtjak a keregetoket a bus banatba, kirohogik az okoskodo figurakat, stb.


A kerdezo helyeben azzal probalnam novelni a vonzeromet hogy felszednek magamra egy-ket "rosszfius" tulajdonsagot is a vallalhato kategoriakbol, szerintem segitene.

2011. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!