Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létesítenétek kapcsolatot egy...

Létesítenétek kapcsolatot egy 25 éves szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal és nemrég kiderült róla,hogy még nem volt férfivel. Ezt elég nehezen akartam elhinni róla, mert egy bombázó. Gyönyörű arca van, csodás alakja, szexis, csinos, intelligens, egyszerűen csodás nő. Viszont mégis motoszkál bennem valami, hogy nincs e valami gond vele, ha eddig nem feküdt le senkivel. Azt mondta, hogy azért, mert nem volt még igazán szerelmes és nem akarta egy éjszakás kapcsolatban elveszíteni a szüzességét. Ti mit gondoltok erről?
2011. máj. 1. 23:23
1 2
 11/16 anonim válasza:
59%
Mármint a férjem az, akivel 25 évesen lefeküdtem.
2011. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
77%
Meg hát. :)
2011. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
84%

szerintem is nagyon is becsülendő ez a dolog, nem kell mindjárt arra gondolni, hogy baj van vele...:)

na és persze nem kell rögtön lefeküdni...próbáld megismerni jobban, és akkor úgyis látod, ha lenne vele gond...de szerintem nincs:)

a másik dolog pedig, hogy ha már így állsz hozzá, vagy nem érzed megfelelőnek, esetleg úgy gondolod, nem lennél vele hosszú távon, nem szeretnél komoly kapcsolatot vele, akkor ne használd őt ki...mert lehet, hogy a megfelelő srácra vár, akivel sokáig párkapcsolatban lehet...:)

nem csak ő gondolkozik így, sokan nem szeretnének sok kapcsolatot úúgy, csak a nagy ő-vel:)

de mondom, ha még ismerkednétek egy darabig, akkor majd meglátod, meg a lány is...és ha mindketten úgy érzitek, jártok:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
98%
Azt hogy müködne-e a kapcsolat csak akkor tudod meg ha már jártok, vagy müködik vagy nem, de azon filozni hogy járj e egy csini nővel akinek bejösz és legnagyobb hibája a szüzesség hát ennél komolyabb dilemád az életbe ne legyen.
2011. máj. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem próbáld meg! De a párkapcsolatban szerzett tapasztalat nem az életkorral jár, szóval könnyen lehet, hogy ugyanolyan problémákkal fogsz találkozni, mintha egy 16 évessel járnál.. (bizonytalanság, féltékenység, birtoklás..ezeket idővel tanulja csak meg az ember a helyén kezelni..) De ha elég érettek vagytok szellemileg, akkor hamar be lehet hozni a lemaradást, és kialakíthattok egy normális kapcsolatot, ami semmivel sem rosszabb a többinél. Egyedül azt találom problémásnak, ha végleg együtt maradtok, talán egyszer feltámadna benne a kíváncsiság, hogy milyen lehet mással.. de 25 évesen már talán el tudja dönteni, kit akar egész életében!:) Más lenne, ha mondjuk 14 évesen, szűzként menne bele egy kapcsolatba, de itt talán már nem áll fenn ilyen probléma. Szóval nosza, rajta!

Ha tényleg olyan, amilyennek leírtad, akkor én csak azt tudom elképzelni, hogy racionális elme lehet a lány, aki felett soha nem veszik át az érzelmek az irányítást. Nem veszíti el a fejét akkor sem, ha vonzódik valakihez, képes felmérni, hogy tényleg akar-e azzal a férfival együtt lenni, és nem okoz nehézséget számára visszalépni, ha úgy érzi felesleges lenne belevágnia a dologba. Én is ilyen típus vagyok, ami azt illeti.. és én sem voltam halálosan szerelmes, bár szűz már ugyan nem vagyok. Szerintem őt soha nem fog teljesen az érzései befolyása alá kerülni, viszont ha megtalálja a számára tökéletes férfit, teljes szívvel mellette marad, mert nem kell neki senki más. Nem fog megcsalni, mert a többi egyszerűen nem jelent neki semmit.. Én is bármikor kitörölném az eddigi partnereim emlékét a fejemből, mert nem veszítenék vele semmit. Csak szerelmes akartam lenni, de nem voltam..

Én tényleg szorítok nektek!

2011. máj. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
20%
Ha valaki nem veszti el egy idő után, akkor már nagyon nehéz, mert úgy van vele, hogy ha ennyit vártam még várhatok kicsit az 'igazira'. Csak sajnos ez mese habbal.
2011. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!