Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleménytek arrol a...

Mi a véleménytek arrol a csajrol aki buliban feküdt le velem és azt mondja szerelmes :|?

Figyelt kérdés

Hát én személy szerint nem értem de amugy jóó féle a csajszika :)

De szerintem csak együtt akar lenni velem.

Elég jó az ágyban meg minden de szerintem nem igaziak az érzése én pedig most egy hosszabb kapcsolatra vágyom .

elég volt a sok kalandból. Mit csináljak ? ???


2011. máj. 2. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tán megismerhetnéd.
2011. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves? és miért ne szerethetne beléd ennyitől?
2011. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mi van,ha már a szex előtt tetszettél neki és szemmel tartott? a lányoknál ilyen előfordul
2011. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A maga módján szerethet. De én az ilyen elsőre ágyba bujós csajokkal fenntartásokkal létesítenék kapcsolatot. Attól még kialakulhat belőle jó dolog is.
2011. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát, eleged van a kalandokból, de csak úgy lefekszel egy csajjal?


Hmm, milyen hitelt érdemlő állításaid lehetnek :)

2011. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele és azt mondta nem akar túl gyorsan beköltözni az életembe de ő többet szeretne ... egyenlöre benne vagyok majd lesz ami lesz ... amugy 17 éves én meg 18
2011. máj. 2. 18:55
 7/7 anonim válasza:

1.lehetőség] szeretethiány, kevés önbizalom - ez ilyen lányokat akár rabszolgának is befoghatod


2.lehetőség] tényleg szeret


3.lehetőség] kedves akart lenni, de nem jelent neki semmit az hogy "szerelek"


4.lehetőség] te vagy szeretethiányos és neked kevés az önbizalmad és erre próbál hatni azzal hogy kedveskedik, ezzel te leszel az ő rabszolgája

2011. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!