Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek helyes? Mit...

Szerintetek helyes? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

15 leszek, és a barátommal már fél éve együtt vagyunk, és ő szeretné a dolgot. Míg én még nem vagyok biztos benne..

De kívánom a dolgot, ezért gondoltam, hogy kipróbálom a masztit..

Mit tegyek?

Köszi :*

Normális válaszokat légyszi :)


2011. máj. 3. 16:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A maszturbálást nyugodtan csinálhatod, de a szexet csak akkor próbáld ki, ha egész biztos, hogy 100%-ig akarod!
2011. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ok!

Azt hiszem ma este ki is próbálom! :P

De nincs valami tippetek, hogy mire izguljak fel? :>

2011. máj. 3. 18:25
 13/22 anonim ***** válasza:
Nézd tükörbe ahogy izgatod a puncidat.
2011. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%
orálozzatok, az is jó lesz kezdeteknek. s egy ideig maradjatok meg ennél a dolognál, ne csináljatok egyszerre mindent, mert akkor már semmi új nem lesz benne jövőre. meg arra még ráérsz. És oráltól is élvezhetsz hatalmasakat.
2011. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%

"15 leszek, és a barátommal már fél éve együtt vagyunk, és ő szeretné a dolgot. Míg én még nem vagyok biztos benne..

De kívánom a dolgot, ezért gondoltam, hogy kipróbálom a masztit.."


Mivan? Milyen dolgot? Minek ez a sablon duma? Miért nem mered kiírni normálisan, hogy "b*szás, dugás, kefélés, szexelés, stb."?

2011. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
:) szerintem így is érti mindenki... hagy tegye már fel a kérdést úgy ahogy szeretné :) ha ő nem akarja használni ezeket a szavakat akkor ne használja...a kérdés ugyanúgy érthető.
2011. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti!


Ne legyél már ilyen kis tirpák! Ezek a szavak, amiket felsoroltál egytől-egyig lekezelőek, bunkók, alpáriak. Vagy soha az életben nem szeretkeztél még, vagy csak a numerákra játszol és sosem volt normális párkapcsolatod, de az biztos, hogy fogalmad sincs róla, mit jelent valóban szerelmeskedni. Ezek a szavak ledegradálják, lealacsonyítják a szeretkezés fogalmát. Ezeknél akkor már a kérdésben megfogalmazott "dolog" is fényévekkel jobb...


Ja, és igaza van az utolsónak; hadd kérdezzen már szegény lány úgy, ahogy akar! Mit kell itt oltogatni szerencsétlent?! Legyen egy kis eszed, és ha a való életben is ilyen szavakat használsz a szerelmeskedésre, hogy "baszás" meg "kefélés", akkor ha egy mód van rá, kérlek mosd ki a szád szappannal... -.-"

2011. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Mivel szégyelled a kérdést - meg egyáltalán megkérdezed, nem tartom jó ötletnek. Először csak ismerd meg a barátod testét, simogasd, puszilgasd, smároljatok, tévedj lejjebb, petting, stb... Aztán tudni fogod, mikor kell ;)
2011. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18:37

Na igen, tipikus női gondolkodásmód. Semmiségekből nagy problémát csinálni. (Bezzeg azt szeretitek, ha keményen bánnak veletek az ágyban...) Mennyit is ér olyankor a "szeretkezés fogalma"? :)

2011. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

23:33


Ha női gondolkodásmód, ha nem, engem igenis zavar az ilyesmi. Nem tudom, lehet, hogy nálatok ez nem így van, de én nem mondom azt a páromnak este, hogy "Nincs kedved kefélni egyet?" vagy hogy "Szeretnék baszni veled!". Már ne is haragudj... ahogy mondtam; ez alpári és lekezelő.

A szerelem szép dolog, meg minden, amihez természetesen a szex is hozzá tartozik, igen. De ki lehet ezt fejezni szépen is, nem? Ha szerelemből fekszem le a másikkal, vagyis a "baszás" mögött érzelem is van, és nem csak az egyéjszakás kaland kedvéért húzok meg valakit, akkor azt illik szerelmeskedésnek nevezni; mivel hogy az is. Ennyi.


De persze ettől még nyugodtan lehet azt mondani, hogy ez csak az ilyen hozzám hasonló "tipikus nők"/hülye libák/lányregényen nevelekdett csitrik/stb. mániája, hogy normálisan, és talán még a nyomdafestéket is megtűrő stílusban fejezik ki magukat. Engem így neveltek. Bocs.

2011. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!