Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő együtt járás után...

Mennyi idő együtt járás után lehet szex 16 éves fiú,17 éves lány között, ha mindketten szüzek még?

Figyelt kérdés
1 hónap korai még?
2011. máj. 13. 10:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

biztos sokan lehordanak majd, amit mondok, de így gondolom: attól függ minek akarsz megfelelni.


ha a legtöbb ember elképzelésének, erre jó a statisztika.

de minden ember más, ezért magadra kellene igazán hallgatni.

mint tapasztalatlan, jó megkérdezni másokat, viszont igazán nem látok lényegi különbséget.


értsd úgy, hogy ha téged nem érdekel a szerelem, akármikor, vagy ha úgy érzed, jó lenne (bízol benne, kívánod), akár most is. ha várnál még, mert nem érzed magad készen erre (ami elég valószínű, hiszen feltetted a kérdést), talán jobban esne később. és még sok más oka lenne, például mennyire ismered őt, milyen elképzelésed van a házasságról, vallás...


viszont lényegében, amit az emberekből vont statisztikából nézünk, oly mindegy, mert a legtöbben úgysem azzal fognak hosszú boldog házasságot élni, akivel először összejönnek vagy lefekszenek.

egy kiegyensúlyozott párkapcsolathoz fejlett személyiségre lenne szükség, aminek kialakítására jelenleg kevés ember képes. mellesleg rólad sem hinném, hogy ennyi idősen érett lennél. majd 30-40 éves korodban. addig meg úgysem vársz.

2011. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

13:35 vagyok


lényegében értsd úgy: ez most csak szórakozás, magányűzés, tapasztalatgyűjtés addig, amíg fel nem nősz.

2011. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
92%
fel ev szerintem. meg ismerjetek meg egymast s aztan miutan ugy erzitek h keszen altok csak akkor.
2011. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hónap volt ez az idő, de csak mert előbb nem sikerült, amúgy már másfél hét után majdnem lefeküdtünk (csak fájt, görcsöltem rajta, nem jött össze.) De mikor megtörtént, az jó volt, és nem bántam meg, nem ment a kapcsolat rovására.

Attól, hogy itt sok az ilyen "szent szellemben nevelkedett", nem kell nekik megfelelni. Ha úgy érzed, készen állsz rá, akkor tedd meg! Ha nem érzed biztosnak, várj vele.

Adott körülményektől függ, ezt a dolgot NEM lehet időhöz kötni. (Én sem azt mondom, hogy első találkozáskor szexelni kell, de fölöslegesnek tartom az olyan kijelentéseket, hogy "legalább fél-egy évet várni kell". Helyzetfüggő.)

2011. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!