Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lehet esélyem "megszerezn...

Hogy lehet esélyem "megszerezni"? 20 év 0 tapasztalat.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és még szűz. Nem érzem cikinek, semmi ilyesmi, viszont mostmár fusztrál a dolog. Tulajdonképpen még normális párkapcsolatom sem volt - no nem azért, mert csúnya vagyok, jelentkező is lett volna, de én olyasvalakire vártam, aki tényleg érdekel engem, nem csak használatra, gyakorlatozni meg tapasztalatot szerezni kell.

A probléma az önbizalomhiányomban gyökerezik - azt hiszem. Bár nem vagyok csúnya, valahogy nem tudom elképzelni, hogy én valakinek tényleg jobban tetszek, mint más lányok. Anorexiás voltam 3 éve (pont egy fiú miatt kezdődött és lett ez belőle - felörlő plátói szerelem volt), a testképemmel azóta sem vagyok kibékülve.

A tanulás nekem fontos (ez az én kitörési, társ. mobilitási lehetőségem), de sokan ettől is megrémülnek, pedig nem vagyok beszűkült stréber, járok bulizni meg sörözni haverokkal.

Nem vagyok egy csajos csábító típus, inkább "aranyos-humoros-csendes-magabiztos" vonalon szoktak elhelyezni.


De mindezt azért írtam le, mert most van egy srác, akiért odavagyok. Imponálóan okos, remek a személyisége, hasonlóan gondolkozunk, ráadásul külsőre is megfogott benne valami (nem egy szépfiú és nem is kidolgozott testű vagy valami, de mégis tökéletes). Úgy érzem, bármit megadnék, hogy összejöjjünk. Viszont a fent említett 0 önbizalommal és "csábítási tapasztalatok" híján hogyan tudnék nekiindulni a dolognak?


2011. máj. 17. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Minimális önbizalom híján nehéz lesz. Próbáld meg összeszedni magadat és kezdeményezni. Ne görcsösen akard, csak engedd el magad. Tudom, könnyű mondani, de próbáld meg. Sok sikert.

Ja, és ne abból indulj ki, hogy úgysem sikerül.

2011. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek elég ha csak szemeztek, ebebn semmi nehéz nincs, ha viszonozza akkor mosolyogj rá.(lányos zavarodban úgy is mosolyogni fogsz), ha bejössz neki akkor oda fog menni hozzád,bár ha ő is félénk akkor ő fog rád várni.Nem kell megijedni, ő is csak ember.Ha visszautasít, akkor sincs mit szégyelni, nem te lennél az első akit elutasítanak, ha meg bejössz neki akkor legalább megtudod és már könyebb a dolog.
2011. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a probléma ha tapasztalatlan vagy, hanem ha nem vagy szenvedélyes.
2011. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Minimálisan ismerjük egymást, ezen kellene túllendülni.

Nem vagyok szenvedélyes - sok mindent hallottam már, de ez új :) bár nem teljesen jött át, mit akarsz ezzel mondani.

2011. máj. 17. 12:53
 5/16 anonim válasza:

Mit nem adnék egy "aranyos-humoros-csendes-magabiztos" típusú lányért :)


Szerintem próbálj meg minél több lehetőséget találni beszélgetésre vele, így könnyen összebarátkozhattok. Onnan pedig már csak egy lépés!

2011. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt akarom mondani, hogy ha nem kívánod a szexet és nem szeretnél megtenni élvezetes dolgokat akkor nem az lesz a legnagyobb gond hogy szűz vagy. Mert a szex nem csak abból áll hogy fekszel és a fiú csinál mindent.
2011. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Á már értem. Egyáltalán nem az van, hogy nem kívánom a szexet, sőt :) És egy párkapcsolatot illetve a szexet is két egyenlő fél kapcsolataként tartom jónak; imádom az újdonságokat, a változatlanság megőrjít, szóval ezzel sincs gond.

Köszi mindenkinek (:

2011. máj. 17. 14:06
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát ezért kellet volna gyakorolnod másokon. Elég kiábrándító tud lenni, ha a csaj idétlen. Megszerezni még könnyű(bár neked még az is nehezedre esik), megtartani na az a nem egyszerű! Nehogy ezért menjetek szét idő előtt!
2011. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hm, alapvetően magabiztos és laza vagyok, nem szendeszűz, csak épp nem harsány pinkcica. Idétlennek sem gondolom magam... Nem okoz problémát srácokkal vagy akárkivel könnyedén beszélgetni. A probléma csak akkor van, ha valakihez máshogy kellene közelednem, mert mint már írtam, nem feltétlenül gondolom, hogy pont én kellenék neki. Ha lebomlanának a falak, ergo együtt lennénk, akkor tudnék ugyanolyan könnyed, kreatív, újító és magabiztos lenni, mint egyébként. Csak nem omlik az a fal.
2011. máj. 20. 00:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Alakul a dolog?
2011. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!