Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Köztudott, hogy a lányok nem...

Köztudott, hogy a lányok nem szeretik a szűz fiúkat, na most kérdem én:Az úgynevezett alfa-hímek soha nem voltak szüzek, vagy mi van?!

Figyelt kérdés
Valamikor az alfa hímek is csak "kisfiúk" voltak,vagy ők soha nem voltak szüzek? Remélem értitek a kérdésem lényegét!(a lányok irreális elvárásairól,gondolkodásáról szól!)
2011. máj. 22. 14:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Köztudott? Érdekes, én nem tudtam.

Én spec. jobban örülnék egy szűz fiúnak, mivel én is szűz vagyok.

2011. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Köztudott? Én nem tudtam. A lányok is voltak szüzek, akik esetleg nem szeretik a szűz fiúkat. Ez szerintem hülyeség, én nekem az első barátnőm idősebb volt 6 évvel, több tapasztalattal bírt, és pont leszarta, hogy szűz vagyok-e, vagy sem.
2011. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem köztudott. A fordítottja igen.
2011. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
A lányok nagyon nagy része a tapasztalt,erős fiúkat szereti!
2011. máj. 22. 15:02
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmesek vagyunk, akkor ahogy az előző írta, pont mindegy nekünk, hogy szűz-e vagy sem. Amúgy az ilyen alfa hímek sem voltak mindig alfa hímek és ők is vagy tapasztaltabb lányokkal vesztették el, vagy szűzzel. Csak ha már választani lehet, akkor inkább választunk tapasztaltabbat, ha szüzek vagyunk azért, ha nem azért. Csak az életben nem így működik, hogy választani lehet. Lehet, hogy neked a szőke, kék szemű, 170 cm, 50 kg, D-s mellbőségű csajok jönnek be, aztán mégis egy cuki, alacsony, barna hajú, átlagos lányt szeretsz meg... Az élet nem úgy működik, hogy odamegy hozzád egy csaj, hogy bocs szűz vagy-e és ha nem akkor kellesz..
2011. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

"A lányok nagyon nagy része a tapasztalt,erős fiúkat szereti!"

Mesélj, van erről statisztikád, diagram, koordináta rendszeren görbék? Ne haragudj, hogy ezt mondom, nem a rossz indulat szól belőlem, de nem sokat tapasztaltál még akkor. Akiket ismerek komolyabb nőket, ők pont nem ilyenek. Igen, vannak olyan nők is, akik a görög isteneket szeretik, de vannak olyanok is, akiknek pont mindegy, hogy tapasztalt erős, vagy tapasztalatlan és gyenge. És ez fordítva is igaz, mi ránk, férfiakra. Van olyan, aki a topmodellt keresi, valaki meg megelégszik egy átlagosabb, vagy már már ronda lánnyal.

2011. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Itt most nem feltétlenül a szerelemről van szó,hanem inkább egy éjszakás kalandokról szól a kérdésem!
2011. máj. 22. 15:08
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én nem értem, mi a kérdés lényege :D

Ha egy éjszakás kalandról van szó, akkor nyilván szívesebben választanak tapasztalt pasit, viszont akkor édes mindegy, hogy az "alfa-hím" mikor és hol vesztette el... nyilván ők is voltak szüzek, de mit számít ez egyéjszakásnál, hol itt az irreális elvárás?

Amúgy én nem mennék bele egy éjszakásba, így viszont nem is érdekel, hogy a párom szűz-e sem, ha szeretem.

2011. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
*vagy sem
2011. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig pont az a legjobb tapasztalatszerzésre a keksz terén. Bár mondjuk sokkal nagyobb az esély egy esetleges beszólásra, kis mell, kicsi pénisz, szar voltál, stb. De miért az egyéjszakásban keresed az örömforrást? Sokkal könnyedébben tudnál ezen túllendülni egy párkapcsolatban, ahol megvan az elfogadás, tolerancia, stb. Mert egy olyan csajjal nem biztos, hogy jól jársz, aki minden hétvégén más ágyában kel. Az egyéjszakásokból nem lehet azt a következtetést leszűrni, hogy a lányoknak irreális elvárásai, gondolkodásmódja van, meg hogy a lányok nagy része a tapasztalt, erős fiúkat szereti.
2011. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!