Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Köztudott, hogy a lányok nem...

Köztudott, hogy a lányok nem szeretik a szűz fiúkat, na most kérdem én:Az úgynevezett alfa-hímek soha nem voltak szüzek, vagy mi van?!

Figyelt kérdés
Valamikor az alfa hímek is csak "kisfiúk" voltak,vagy ők soha nem voltak szüzek? Remélem értitek a kérdésem lényegét!(a lányok irreális elvárásairól,gondolkodásáról szól!)
2011. máj. 22. 14:55
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Én elítélem az egyéjszakás kalandokat. Sosem mennék bele. Nem értem, hogy az emberek, hogy élvezik azt :D
2011. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom nem lenne egy szűz pasival...főleg hogy én is az vagyok...:S :) Meg ha nem lennék az, akkor se lenne:) 19/L
2011. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményedet.Összehozhatnánk a dolgot.
2011. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A nem szűz lányok értehtően nem szeretik a tapasztalatlan fiúkat. Ha korabelit választasz,akkor valószínűleg "hasonló" állapotban lesz,mint te. A lányoknak nincsenek irreális elvárásaik,meg gondolkodásuk,ne általánosíts. Ha egy ilyen csajt fogtál ki,akkor megszívtad.
2011. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy igazad van, annak ellenére, hogy nincs. De még így is sántít a kérdésed. Természetes, hogy az alfa-hímek sem volta mindig szüzek, de nem is voltak mindig alfa-hímek. Attól váltak azzá, mert sok lánnyal voltam, és a sok kis picsä ezt terjesztette el róluk, ilyen lett a hírük, stb. Egy szűz srác sosem lehet "alfa-hím", és sosem fog megkapni egy olyan csajt, mint az alfa-hímek. (Ez megint nem igaz, de a te állításaid szerint így kell legyen.) Van egy ranglétra, és szűz kisfiúként a szűz kiscsajok közül is a csúnyábbakkal kell kezdeni, aztán ha már van tapasztalatod, akkor jön egy challange, és és le kell itatnod az egyik közepesen jó csajt, és megdugni, és ha már addigra elég jó vagy, akkor majd jól elterjed, és akkor az ő szintjéről már minden lányt megkaphatsz, és így tovább.

Ez persze még mindig nem igaz, de ha úgy lenne, ahogy te mondod, akkor így kéne működjön. Tehát a kérdésednek semmi értelme. Ha meg ragaszkodunk a valósághoz, akkor még annyira sincs.

19/N

2011. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
*voltak szót legalább 2x nem sikerült leírnom jól, de képzeljétek oda.
2011. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
De, voltak szüzek, csak ők már 14-15 évesen elvesztették a szüzességüket és nem 18-20 évesen ábrándoztak róla, hogy vajon milyen lehet és miért olyan menők az alfahímek.
2011. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Hát én meg pont a szűz fiúkra gerjedek. Imádom őket. :D

Szerintem az tök kiábrándító, mikor egy kivert állat dobál ide-oda és kefél úgy, hogy majd szétdurran az önbizalomtól. Nekem ez sose jött be. Persze az "alfa-hím" fogalmon belül van olyan is, aki nagyon gyengéd tud lenni. Szóval ez is embere válogatja. De akkor is!! Szűz fiúk mindenek felett!!!!!! :DDDDD

2011. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

utolsó, hány szűz fiúval voltál eddig és mennyi tapasztalttal? mind olyan jó volt?

hány évesek voltak?

2011. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
én 2 fiuval feküdtem le mielött összejöttem a jelenlegi párommal. Neki én vagyok az elsö komoly kapcsolata, elöttem nem volt senkivel. Igaz hogy az elején volt bennem némi izgalom vagy félelem (nem tudok jobb szót) hogy vajon milyen lesz majd az elsö együttlét. Hát el kell mondanom, még csak elöször volt köztünk petting de már ekkor volt orgazmusom:D és akkor elöször..pedig elötte is élveztem, ezek után azt tudom mondani, semmi baj a szüz fiukkal:D 19L
2011. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!