Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elég sok sperma került a...

Ha elég sok sperma került a puncimra és letöröltem attól még juthatott a hüvelyembe? Mennyi idő után és mikből tudom ha terhes vagyok? Valamivel meg lehet előzni vagy szüntetni a terhességet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 20:07
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

nem igaz, hogy ennyi beteg ember van...

lehet, hogy nem túl jól fogalmaztam vagy félreértettétek, de különben is odaírtam, hogy normális válaszokat...

hülyeségek nem érdekelnek...

és az miért fontos hány évesek vagyunk??

2011. máj. 29. 20:34
 12/30 anonim ***** válasza:

Azert fontos, hany evesek vagytok, mert pl. hogy egyaltalan menstrualsz-e, mert ha nem, akkor tuti nem lehetsz terhes.

Ő ha monsjuk még csak 10 éves, valoszinuleg a kilovellt ondoban nincs még sperma, tehat ekkor sem lehetzs terhes, folosleges az aggodalom.

De ha Te mondjuk 11 éves vagy és ő 19, akkor meg buncselekmeny tortent... arrol nem is szolva, hogy nem Neked kene egyedul ezen gorcsolnod, hoyg most terhes vagy-e, ha ő mar 14-15 eves legalabb, és idosebb Nalad, hanem NEKI kene gondoskodnia Rolad ebben a helyzetben felivilagositassal, orvosilag es lelkileg....

(35/L)

2011. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

nem hinném, hogy 10 évesen valaki ilyet írna/csinálna főleg nem ide...

én 18on alul vagyok ő pedig 20on felül...

2011. máj. 29. 20:49
 14/30 anonim ***** válasza:
De a kerdes szinvonala és a kérdező informaltsaga egy ötödikesnél nem idősebbre vall. Az mar kifejezetten BAJ, ha egy lány és egy fiu 12 éven felul nincs avval tisztaban, amiket ide leirtunk - még akkor is, ha esetleg csak 40 eves kora utan lesz szexulais kapcsolata. Ezek altalanos muveltsegi dolgok, és nagyon fontosak az egeszseg szempontjabol, hovatovabb hatodikos tananyag biologiabol. (35/L)
2011. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

És azt is irtadm oylan fiatalok vagytok, hoyga szuloknek nem szolhattok, nem tudhatnak rola. Hát énszerintem 11-12 eves kor korultol kotelezo beszedtema az ilyesmi szulok egy gyerekek kozott. Ilyen dolgokat elsosorban a szulo kell megtanitson a gyerekenek, a higienes es szexualis alapinfokat, a szulo dolga megtanitani azokat a dolgokat, hogy a gyerek ne keruljon bajba. Ha ez kimaradt, és elmultal 11-12 eves, akkor nagy mulasztast kovettel el a szuleid, es nem vagy tul fiatal hozza, hogy veluk beszeld ezt meg.

(35/L)

2011. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

na ennyit a színvonalról ti még lejebb vagytok, mert leálltok veelm vitatkozni és nem normálisan a kérdéseimre válaszoltok...

a másik ki mondta, hogy nem tudok ilyeneket és nem értem amit ide írnak?

amúgy csak annyiról van szó, hogy pánikba estem, mert nem tudom, hogy rendesen belémélvezett-e és nem szeretnék terhes lenni...

de hát ezek a magyar emberek...

és igen is anyum már előbb felvilágosított és magamtól is tudok mindent csak azt nem osztom meg vele, hogy már szexelek...

de mindegy nem fogok magyarázkodni, mert az régen rossz csak választ akartam kapni, de hát ennyi...

2011. máj. 29. 21:00
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező: GRAT XD
2011. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
ilyen kérdéseket nem tennél fel ha tudnád a dolgoakt rendesen:)
2011. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
nem tudom hányszor mondjam még el, hogy ha nektek meg eszetek lenne a kérdésre válaszolnátok és nem másról írnátok, mert nem vagyok rá kíváncsi...-.-"
2011. máj. 29. 21:07
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem úgy élvezett rád, hogy orgazmus előtt kihúzta. Ebben az esetben halálosan mindegy, hogy ment-e beléd vagy sem. Ugyanis a megszakítás nem védekezés, már az aktus során (mikor benned volt), akkor is juthatott beléd spermium.

Te vagy itt az egyetlen hülye. Talán ennyi ésszel nem szexelni kellene. Izguljál csak, vagy húzzál el tabiért, ha nem akarsz terhes lenni.

2011. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!