Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elég sok sperma került a...

Ha elég sok sperma került a puncimra és letöröltem attól még juthatott a hüvelyembe? Mennyi idő után és mikből tudom ha terhes vagyok? Valamivel meg lehet előzni vagy szüntetni a terhességet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 20:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kérlek tartsd tiszteletben a válaszolókat, amikor föltetted a kérdést, benne volt a pakliban az is, hogy esetleg negatív válaszokat kapsz, noha kikötötted, hogy csak értelmeseket szeretnl kapni.

Én válaszolok a kérdésedre is, és "nevelést" is próbálok adni Neked.

Szóval..Olyan nincs, hogy elegendő sperma..egyetlen cseppnyi spermium is képes megtermkenyíteni, bár ennek nagyon kicsi az esélye. Az ondó a kilöveléskor nem hiába jön akkora nyomással, ennek az a szerepe, hogy jól fel, a méhszájhoz kerüljenek az életképes spermiumok, így keveset kell majd menni nekik, hogy elérjék a megtermékenyítendő női petesejtet. Tehát, ha nem volt "belédlövelés", csak épp a p.uncidhoz ért a sperma, akkor ne aggódj, nem lehetsz terhes!

Egyébként a terhesség jele az, hogy kimarad a nő havi vérzése, azaz a menstruációja. Megelőzni a terhességt védekezéssel lehet. Utólag esemény utáni tabletta ajánlott, amit nőgyógyász ír fel, ha nem, akkor abortusz.

Ne aggódj, szerintem nem vagy terhes, úgy 1% az esélyed rá.

És figyej, most jön a nevelő része.

Én a te korodban(kb. 13 nak saccollak, ne haragudj) ugyanígy voltam. Azt se tudtam, hogy eszik vagy isszák az egész szex ügyet, de összehozott a sors egy hülyével, akinek csak arra kellettem, és persze szerelmes voltam, így megengedtem neki..Természetesen megbántam. Mély sérülések értem olyan fiatalon, amiket most is csak a párom vívasztalásával tudtam kiheveni.

Kérlek, légy érett, gondolj át mindent!! Mi lesz, ha becsúszik a gyerek? a szülőknek nem mertek szólni, és mi lesz veletek? Legyetek felelősségteljesebbek, vigyázzatok magatokra. Te pedig ne légy naív, gondolj át mindent! Nem szabad csak a más kedvéért, vagy a pillanatnyi vágyakért belerohanni dolgokba, amiket később nem tudunk helyrehozni és nagyon megbánjuk.

Figyelmeztettelek, remélem nem veszed rossznéven!

Sok sikert, máskor jobbn vigyázzatok!!!

Üdv

2011. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A hosszú kommentes vagyok..

Elfelejtettem írni, hogy izgatás hatására előváladék jön a péniszből, ami szintén tartalmazhat spermiumokat, tehát lehetsz tőle terhes!

tessék vigyázni!

A többieknek: Akármit mondunk és javaslunk Neki, úgyis azt tesz amit akar. A legtöbb amit tehetünk, hogy bár mi felvilágosítjuk, ha már más nem tette meg...

2011. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Hát igen kérdező, elég bénán tetted fel a kérdést. Én is gondolom az van, mint amit utolsó írt, hogy megaszakítással védekeztetek (a megszakítás is védekezés, csak nem olyan hatásos mint a kondom vagy a tabletta... mondjuk attól függ mennyire helyesen használják.

Nah de akkor kérdező döntsd el kérlek: volt-e benned pénisz vagy se? Ha nem volt és úgy élvezett a puncidra, akkor nem leszel terhes tuti.

Ha bennvolt a pénisz, de a puncidra élvezett a pasi, akkor az átlagos megszakításos védekezés 27%-os sikertelensége vonatkozik rád. Azaz kb 27% esélyed van, hogy terhes leszel (a nem védekezéssel ez kb 80-90% szóval azért nem mindegy).

Ha 24 órán belül az aktustól számítva beveszel egy eseményutánit, akkor az 95%-os eséllyel akadályozza meg a terhességet, de ahogy telik az idő, ez az esély egyre csökken.

Úgyhogy mérlegeld, hogy neked mi és hogyan éri meg.

2011. máj. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Van itt egy tegnapi kerdes, hogy vedekezes nelkul hany szazalek eselye van a terhessegnek. Olvassátok el, sok adat gyult ossze.

(35/L)

2011. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Valamivel meg lehet előzni vagy szüntetni a terhességet?

Azzal hogy 14 évesen nem priccoltatsz a sunádra össze vissza mindenféle hülyével..

2011. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! NEM LEHETSZ TERHES! Terhesség akkor jön létre, ha a spermium a hüvelybe kerül. Felmászni nem tud, tehát ha csak külsőleg érintkeztél vele, akkor baj nem lehet.


Kedves válaszolók!

Ti hol tanultatok biológiát? Esemény utáni tablettát egy ilyen miatt? Észen vagytok ti? Még szerencse,hogy receptköteles. Istenem.


Kérdező, csakis akkor lehetsz terhes, ha történt behatolás óvszer nélkül. Ha nem történt, de belenyúltál magadnak spermával érintkezés után, na akkor van esélye, de akkor sem sok, de kívülről nem lehet.

2011. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Meg honnan szedtétek, hogy megszakítással védekezett-e? Nem is írt behatolásról. Természetesen ekkor lehetne terhes,dehát erről nem szólt semmit, arról sem, hogy használtak-e óvszert.
2011. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha 18-on alul vagy ő pedig felül... Hadd ne ragozzam hogy az mi... És igen, lehetsz terhes. Sőt lehet bunkósság lesz, de lennél is az. Legalább megtanulnád hogy nem kurunk fűvel, fával!
2011. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
a 20:22-es ott van!!! XD
2011. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
A kérdező azt írta először h sperma került a puncijára,utána már azt írta,h nem tudja rendesen belé élvezett-e..akkor be volt b..va a csajszi,vagy megszakításossal voltak együtt,vagy mindkettő..
2011. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!