Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elhagyjam a barátom, aki...

Elhagyjam a barátom, aki elvette a szüzességemet? Nagyon erősen kötődök hozzá emiatt, de már nem vagyok biztos benne, hogy szeretem. Nem tudom, próbálkozzak-e megmenteni valahogy a dolgot.

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 18:30
 1/9 anonim válasza:
Ha már nem vagy benne biztos, hogy szereted, akkor csak azért ne maradj vele, mert ő vette el a szüzességed. Viszont, ha úgy érzed nincs nagy baj és tudnád még nagyon szeretni és ő is szeret téged, akkor adj egy esélyt a kapcsolatotoknak.
2009. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ismeros helyzet.

legy oszinte magaddal es elsosorban dontsd el h szereted vagy mar csak megszokasbol vagy vele, h jol erzed magad vele,stb.

ha mar nem szereted es biztos vagy benne h nem lehet semmikepp helyrehozni hagyd ott, de maradjatok baratok. nem lehet csak ugy 1ik naprol a masikra elszakadni vkitol.

ha meg akarod menteni illetve adni neki meg 1 eselyt, akkor viszont hajra! uj helyek,pozok. esetleg ne talalkozzatok 1 darabig, utana izgalmasabb lesz. beszelgessetek, legyetek oszintek 1massal.

2009. márc. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, ne ámítsd szegényt! Nem értem, hogy nem lehet tudni, hogy szeretsz-e vkit vagy sem :S
2009. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az utolsó hozzászólónak: ha nagyon jó vele lenni, de nem elég jó neked, arra mit mondasz?
2009. márc. 21. 19:04
 5/9 anonim válasza:
86%
sztem eleve gond van,ha már megkérdezi valaki magától,hogy szereti e a párját.:)
2009. márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted és nem elégít ki ez a kapcsolat maximálisan, akkor ne húzd. Ha valódi érzelmeid vannak, akkor meg küzdj és mondd el a vágyaid, dobjátok fel a kapcsolatot.
2009. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Mert lehet hogy az a probléma hogy fel kellene dobni a kapcsolatot valami érdekessel !

2009. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 hónapja
2009. márc. 22. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Bizonytalan vagy hmm...

Gondold át a dolgot ne menj bele olyanba amit később meg bánsz, mellesleg ha a fiú szeret akkor miért szúrsz ki vele? Ha te bizonytalan vagy alap hogy gondold át a dogokat gondolj arra h miket csináltatok együtt meg ilyenek és gondolkodj!

2009. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!