Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kivel veszítse el az ember a...

Kivel veszítse el az ember a szüzességét?

Figyelt kérdés

18/f. Még szűz vagyok, de már elveszíthettem volna egy pár buliba, de nem tettem, csak leszoptak. (ugye ez még nem számít elvesztésnek?)

Akkor kivel érdeme lefeküdni? Egy akárkivel egy buliban, vagy várjak hogy legyen barátnőm és majd idővel vele?


2011. jún. 17. 00:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tapasztaltabb nővel érdemes.

Ha el akarod kerülni a kínosabb helyzeteket, inkább áldozz rá pár ezer forintot és hatalmas élményben lehet részed. Egyik-másik ''szolgáltató'' kimondottan rá van állva a témára.

2011. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Azzal akit szeretsz, és tudod hogy ő az akivel érdemes. :)
2011. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
hermione tapasztalt, nagyon jól ért a varázspálcához és a bűbájai...mmmmm
2011. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ne szivassátok már szegény gyereket:O

a szopástól tényleg elvesztetted a szüzességedet,és ezt halál komolyan mondom

2011. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ÉN barátnőmmel egyszerre veszítettem el, és nem volt rossz, a bénázás se volt túl gázos :) szerintem megéri, de a te döntésed.

15/f

2011. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Úgy egy éve a párom is hasonló helyzetben volt, de aztán összejött velem és együtt vesztettük el. Ő azóta jónéhányszor elmondta, hogy mennyire örül neki, mert megtehette volna korábban futólag, de így ezerszer jobb volt. Én bíztatlak a várakozásra, szerintem így többet adsz majd a leendő barátnődnek. (egy kicsit zavart volna engem, ha megtette volna korábban)

Persze lehet, hogy te egészen más vagy, de azért fontold meg;)

2011. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
19 éves a barátom, előttem rengeteg barátnője volt, de egyiket se szerette úgy... és nem adta magát oda másnak. Velük csak kavargatott v 1-2 hétig jártak. Én vagyok neki az első komoly kapcsolata, 9 hónapja járunk, és most fog megtörténni.:) Mindketten szüzek vagyunk még. Szerintem nem várt volna rám 9 hónapot, ha nem tudja biztosan, hogy velem tökéletes lesz, hisz neki csak egy telefonjába kerülne és ágyba bújhatna bárkivel, rengetegszer rámásztak már, de nem kapott az alkalmon, és azt mondja, h rám várt, és velem lesz a legjobb elveszíteni.:) Szerintem megéri várni.:) 18/L
2011. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!