Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes? Leírás lejjebb!

Lehetek terhes? Leírás lejjebb!

Figyelt kérdés
Jó ideje együtt vagyunk a párommal, az összes eddigi kapcsolatomnál figyeltem nagyon a védekezésre. Most a héten szerdán, 15.-én kivertem és leszoptam a páromat(másképp nem tudom mondani, sajnálom). El is élvezett, elment lefürödni, hogy ne legyen 'olyan'. Aztán fürdés után egy olyan 10-15 perccel később már megint állt neki, és végül úgy alakult, hogy lefeküdtünk, de az első 10 percben óvszer nélkül csináltuk, egy kicsit ki szerettem volna próbálni. Tudom, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, van rá egy kis esély, de akkor szinte csak nekem volt váladékom, neki szinte semmi, mivel előtte már elment egyszer. Ha számít valamit, a menstruációm még mindig elég rendszertelen, 16-24.-e között kell megjönnie, van amikor meg sem jön 1hónapig. Szóval a kérdés egyértelműen az, hogy: lehetek terhes?
2011. jún. 18. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már megválaszoltad magadnak: "Tudom, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, van rá egy kis esély" Szóval igen, lehetsz. Távol álljon tőlem, hogy bárkit is a védekezés nélküli szexre buzdítsak, de ha mindenképp gumi nélkül akarod kipróbálni, ne pont a mens. megjövetele előtti időszakban tedd meg... Az meg hogy meg sem jön egy hónapig??? Remélem, nem úgy értetted, hogy kimaradnak hónapok, mert ha igen... Nőgyógyászhoz, MOST!

21L

2011. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nikinis válasza:
Nekem is volt olyan h a barátommal szexeltünk (meg szakított védekezéssel) nem akart el menni de végül el cseppent, ő csal letörölte, én nem estem teherbe, de am mindenkinek más!! Attól függetlenül még te lehetsz terhes! meg attól is függ h mióta vagyok együtt???
2011. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WhiteLabel ***** válasza:
Kicsi eséllyel lehetsz.
2011. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nikinis válasza:
Ja és igen, ha kimarad szerintem is nőgyógyász!!! nem akarok ijesztgetni senkit de barátnőmnek mindig rendszertelenül jött meg és cisztája volt amit ki kellet neki műteni mert magától nem tűnt el!!
2011. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te is leírtad, hogy lehetsz terhes. Akkor mi a kérdés?

Ráadásul ha előtte elment, akkor a húgycsőben maradhattak spermiumok, amik aztán a követkető aktussal szépen kimosódtak.

Gratulálok a felelőtlenségetekhez. Imádkozzál.

2011. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nikinis (13:38)

"meg attól is függ h mióta vagytok együtt"

tényleg?:D

2011. jún. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
"Kivertem és leszoptam" - Kézzel és orálisan elégítettem ki.
2011. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!