Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit gondoltok egy olyan...

Fiúk! Mit gondoltok egy olyan lányról aki átszakította a szűzhártyáját?

Figyelt kérdés

Azt hittem már korábban átszakadt aztán játszadoztam egy vibrátorral és tényleg sikerült elszakítanom. Még nem feküdtem le senkivel.

Így legalább nem kell velem annyit bajlódni majd.


20/l


2011. jún. 18. 14:35
1 2
 11/18 anonim válasza:

Nem a szüzességed az érték, hanem te magad. Mondjuk a mellékelt ábra szerint ezt te nem így látod. :S Az első azért fontosabb, mert eléggé meghatározó az élmény.


A kérdésedre válaszolva, nem nem gáz ha már nincs meg a szűzhártyád, egy nagyobb terpesz, sport, tampon stb is átszakíthatja. Sőt van akinek már születéskor sincs meg.


26/N

2011. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az RSG a legnagyobb Don Huan "ő" szakítja szét a legtöbb szűz hártyát.

Azért a pasidnak a vibris dolgot ne meséld el!

Így legalább kevésbé fogsz parázni és kevésbé fog fájni az első együtt lét.

2011. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11:45, nem tudom én nem érzem úgy, hogy nem értékelem magam. Hogy érted?


12:05, miért ne mondanám el? Pont azért választok magam mellé olyan társat, hogy bármit elmondhassak neki. Amúgy is, inkább elmondom minthogy joggal azt higgye, hogy hazudok neki és előtte mással is voltam.

2011. jún. 19. 13:31
 14/18 anonim ***** válasza:
12:05-es vagyok. Azért ne mond el az elején, mert befrusztrálod és azt hiszi ő már nem lehet elég neked!
2011. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem sincs. De nekem a szertornától( spárgázástól) valószínüleg. Mástól nem igen:D nem gáz az szerintem, max nem hiszik el majd neked hogy nem vagy szűz.
2011. jún. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Aki nem hiszi el annak semmi keresnivalója sincs a jövőmben :). Nem fogom senkinek sem bizonygatni.
2011. jún. 22. 00:04
 17/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-19 00:51


"MIÉRT?"


Hogy miért? Mert a szüzesség nem a szűzhártyától függ. Melyik lány szűz szerinted a kettő közül:

1.) Akinek valamilyen oknál fogva átszakadt a szűzhártyája, de még nem volt szexpartnere

2.) Aki már fűvel fával szexelt orálisan és análisan, de vaginába sosem engedte így megvan a szűzhártyája.


Számomra inkább az első.

2011. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Persze nem para, ahogy mondod is, nem kell annyit bajlodni veled. Nyugodtan mehet 2-3 jo nagy fasszal seggbol szajba meg amit akarsz, elsore is.
2013. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!