Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fájni fog? Már egy jó...

Nagyon fájni fog? Már egy jó ideje együtt vagyok a mostani barátommal szeretjük egymást és jól megvagyunk. Kb egy hete felvetődött a téma, hogy nem soká szeretnék lefeküdni vele.

Figyelt kérdés
Én mé szűz vagyok, ő már nem. Tapasztaltabb is jóval nálam meg van egy kis korkülömbség de nem túl nagy. Február elején lesz fél éve hogy együtt vagyunk és 2 hónapja minden héten vagy van amikor egy héten kérszer is pettingelünk. Akkor szokott ujjazni is. Az elején csak 1 ujja fért be viszont azóta nem rég már át tudtunk válatni 2-re is. Viszont elég szűk vagyok és félek, hogy nagyon fájni fog. Már mindent megbeszéltünk a védekezést is azt hogy hol lesz nyugodt körülmények meg minden megvan már csak ez az amitől tartok egy kicsit. Persze tudom h vigyázni fog rám, de nem tudom befog e menni vagy ha be is megy, hogy mennyire lesz rossz.
2011. jan. 21. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha két ujja befér, akkor nem fog fájni.
2011. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) remélem úgy lesz


Ja és melyik póz lenne a legjobb így elsőre még ezt is írjátok már meg!:)

2011. jan. 21. 14:21
 3/13 anonim ***** válasza:

érdekes nekem befér két ujj és fájt.

próbálj meg elvonatkoztatni attól, hogy fájni fog - ettől függetlenül persze zavaró tényező (lehet).

amikor együtt vagytok, koncentrálj arra, hogy most ott vagytok egymásnak, és ez a legelső, amit nem tudsz megváltoztatni. próbáld meg élvezni a barátod közelségét. a fájdalom elkerülése érdekében izgasson fel kellőképpen, illetve használjatok síkosítót is. ha inkább magára a szerelmeskedésre, a barátodra, és az érzésre - ami inkább a szívedben van, mint a hüvelyedben - a fájdalom ezek mellett mellékes lesz.

saját tapasztalat: nekem eléggé fájt az első, elhamarkodtam. de nem bántam meg, hogy azzal veszítettem el, akivel.

L18

2011. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

elsőnek a misszionáriust szokták ajánlani. de hallottam már arról, hogy lovaglóban, mert akkor te tudod szabályozni.

2011. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1434..

itt van egy kis vita a pózokról :)

remélem jó lesz,hajrá ;)

2011. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindkét választ.

A másodiknak:

Tudom, hogy valamennyire csak fájni fog azt persze nem tudom elkerülni és azon vagyok amit mondtál, hogy azt élvezzem, hogy vele vagyok. Csak tudni akarom kb mire számítsak így fájdalom terén.

2011. jan. 21. 14:30
 7/13 anonim ***** válasza:
hát érdekes érzés. meg az is h valami majd "mozog benned". nekem pl. eléggé fájt, de nem véreztem. (vszeg azért, mert én már előtte elélveztem petting útján, és így összeszűkültem kicsit.)
2011. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha eléggé ellazulsz és hosszú az előjáték,szerintem kevésbé fog fájni. Nekem pl nem is fájt, és nem is véreztem. Nagyon kellemes meglepetés volt :-)) Ne izgulj az a lényeg.
2011. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Próbálok nem izgulni :D Köszi a választ!
2011. jan. 21. 21:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a barátod, annyira tapasztalt, mint írtad, tudni fogja, mit kell csinálnia, hogy ne fájjon. Ha kellöen be leszel zsongva, és óvatos veled, akkor nem fog fájni. ez csak rajta múlik...
2011. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!