Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 38 évesen mennyire éri meg...

38 évesen mennyire éri meg egy prostival elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Ha annyi idős koráig nem kellett senkinek sem, akkor már nem is fog, tehát ebben az esetben az nem ellenérv, hogy ha egy nő megtudná, hogy prostival veszítette el, azonnal otthagyná.
2011. jún. 20. 00:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Ha csak elveszíteni akarod, fölösleges, ha sexelni akarsz, akkor csináld. A nőnek nem kell megtudni, mert biztos nem pozitív hír.
2011. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt?Leadtad a reverendát?

Ha dugni akarsz,akkor dugj.

Ha ingyen nem megy,akkor fizess érte.Ezért vannak.


Ilyet meg a kb 13-14 éves gyik válaszolók mondanának csak,hogy ha kiderülne,azonnal ott hagyna.

2011. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem szexelj,még akár jót is tehet az önbizalmadnak.

Itt nagyrészt naiv 15-20 éves lánykák irogatnak,még bilibe lóg a kezük meg fene nagy elveik meg erkölcseik vannak,de nem baj,majd elmúlik.

A felnőtt nők jórésze leszarja,hogyha voltál már prostival,ez ne tartson vissza.Meg nem is muszáj emlegetni,a te dolgod.Persze gumit használj,bár az igényesebbek anélkül nem is igen vállalják

2011. jún. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

miért nem regisztrálsz olyan társkeresőbe, ahol szexpartnert keresnek?

akk ingyen is lenne kivel...

egyébként sztem már mind1, kivel veszted el. vágj bele nyugodtan, vesztenivalód nincs

1 prosti sem fog megfutamodni, hisz kell nekik a lóvé.

2011. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

38 ávesen szüz vagy bazzmeg??:O:O

azztamindenit és én még azér AGGÓDOK H 16 ÉVESEN AZ VOK

HÁT SZTEM CSINÁLD CSAK HAJRÁÁ

2011. jún. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
AZ ELŐZŐ VOK ÉS KURVÁSAN UTÁLOM A CAPS LOCKOOT!!!
2011. jún. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
00:43 Egyrészt azokon is főleg qrvák vannak, másrészt ha olyan csúnya a kérdező, h eddig se feküdt le vele senki, akkor ezután se fog ingyen.
2011. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Már legalább 10 éve el kellett volna menned. De a lánynak ne említsd meg hogy szűz vagy, mondj annyit, hogy szeretnéd ha ő irányítana, tudni fogja a dolgát.
2011. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Helló!

Én már voltam prostinál ,de csak azért hogy kipróbáljam...Ezt nők elött inkább titokban kell tartani.Azért ,mert jobban agódnak ilyenkor hogy ja nehogy adis vagy valami más baja legyen.

Prostitól meg rendesen kérdezt meg hogy mit?hogyan?mennyiért?Idő számít e?És ne vigyél magaddal havi fizetést,a pénztárcádat szádora elérhető helyen legyen ahonnan nemtudják lenyúlni.

Ajánlom elösször menj el csak egyet franciáztatni!

Sok sikert és sok élvezetet!

Üdv!

2011. jún. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
a Világrekord 79 év levagy maradva ...
2011. jún. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!