Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 38 évesen mennyire éri meg...

38 évesen mennyire éri meg egy prostival elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Ha annyi idős koráig nem kellett senkinek sem, akkor már nem is fog, tehát ebben az esetben az nem ellenérv, hogy ha egy nő megtudná, hogy prostival veszítette el, azonnal otthagyná.
2011. jún. 20. 00:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

1:32 nem csak a CapsLock k.rvás nálad,hanem te is ;) 16 évesen azon aggódni,hogy szűz vagy... csak gratulálni tudok! -.-


Kérdező! Miért törődsz másokkal? Tedd,ami neked jó. Viszont 38 évesen szűznek lenni... (én nem akarlak ki cikizni félreértés ne essék) elég meglepő! :) főleg a mai világban.. igaz 1:32 ? :D:D:D

2011. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki! Tedd meg amit megkövetel a szükséglet!!!

Csak azt nem értem, hogy miért pont most határoztad el magad? Ezt már 10 éve is megtehetted volna vagy még hamarább...

2011. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri,ha nem muszáj ne halj meg szüzen.Egyébként hogy lehet ennyi ideig kibírni szex nélkül??
2011. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
xD
2011. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
íratkozz be egy közeli könyvtárba, lehetőleg város legyen. Igyál egy üveg konyakot, vagy amid van, és menj el a könyvtárba ha már beiratkoztál. El sem hinnéd milyen jókat lehet csajozni ott! Nekem többször is bejött, igaz ital nélkül! Csak vigyázz az asszony meg ne lásson, mert úgy jársz mint én...
2011. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

demienigazáám én vagyok a hirvedt 1:32es és azt ajálom hogy hivj egy .. most!! xD

és vigyázáál a .. capslockal

éss most miattad elkapott az autómata trágárságszűűrőő és mostantóól ellenőrzik a kommentjeimeetT_T_T

2011. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

uhhh öreg...38-as szüz? az igen.

Szntem b*ssz halálra egy kurv*t :))

2011. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!