Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki milyen élmény volt az első...

Ki milyen élmény volt az első csók?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 08:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%
az első csók?! az nagyon különleges meleg és érzéki de úgy széldűltem mint egy ringispi sosem feljtem el és meg sem bánom mert nagyon jól csokoló fiú volt .
2009. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
83%
Én olyannal fogom megtenni az elsőt, aki még nem annyira tapasztalt.(: Legalábbis remélem, hogy olyanba vagyok szerelmes.:D
2009. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim válasza:
100%

Nem tudom, szerintem tapasztalttal jobb csókolózni. xD

Nekem az első az szinte nem is volt csók.. 12 voltam, a pasi meg 13, eléggé gáz volt. Nem is én akartam hanem ő xD aztán mielőtt 14 lettem volt egy 16 éves pasi, akivel életemben csak 1x találkoztunk, ő vele volt, és akkor meg is tanultam smárolni. xD

2009. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim válasza:
42%
kezdjük az elején 14 éves vok az első csókom az első angy szerelmemmel volt akit most is szeretek csak az votl a baj h nem szeret és csak azért volt mert ittunk...március 20adika óta van pasim 2.odik randin smároltunk először csak csók aztán smár hát kevés ideid de az meleg és puha volt de állitása szerint pöppet megharaptam persze ezt nem a szemembe mondta hanem legjobb barátnomnek...és hát igen 2 napot vele voltam és csak este smároltunk de akk sokat igazából jó volt csak a másik fiúra gondoltam.Barby
2009. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim válasza:
100%
furcsa...sokkal többet vártam az elsőtöl de nemvolt akkora.a srác tapasztalt volt én meg miközbe smároltunk azon izgultam, hogy "basszus jol csinálom?" szal az elsőt elcsesztem de aztán ráhangolódtam és tökjo lett:D
2009. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim válasza:
100%
Furcsa volt,kevésbé nyálas mint a többiek írják....:)Gyorsan történt az egész,bonyolultnak gondoltam míg nem tapasztaltam,de aztán...Órákon át csináltam volna.:)Megelőzött egy másik dolgot ami szintén első volt.:)Jó élmény.:)
2009. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is olyan rég volt, ha az annak számít, hogy olyan volt mint a csók csak nyelv nélkül, utána a nyelvünket is használtuk csak nem nagyon...az annak számít???
2009. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Persze annak számít nem mindenki csokol nyelvesen nekem is volt olyan pasim aki anélkül csinálta mondjuk nekem nem jött be de az olyan sem aki a torkomig nyomta le a nyelvét.
2009. máj. 13. 21:51
 39/61 anonim válasza:
100%
az eslő rögtön nyelves volt xD kicsit furi is volt mert előtte még szárjapuszim se volt senkivel :P de jó volt :) de (szerintem) tök béna voltam XD
2009. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim válasza:
100%
egy piercinggel a csaj ajkában különlegesen mennyei!! :) imádtam!!
2009. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!