Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki milyen élmény volt az első...

Ki milyen élmény volt az első csók?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 08:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%

nekem az első csókom a legjobb barátnőmmel esett meg,elsős korunkban.nemtudom miért csináltuk,de igazi smár volt...azóta eltelt 7 év,de még mindig szívatnak az osztálytársaink...

persze teljesen heterok vagyunk :D

azóta nem csókolóztam,és félek tőle,kár,hogy most nem tudom visszaidézni,hogyan is kell...xD

2009. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim válasza:
100%
alig álltam a lábamon, táncoltunk és hirtelen oda fordult hozzám és lekapott kb 5 másodperces volt és ott hagyott, de visszajött és egész este együtt voltunk...
2009. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim válasza:
100%
Hát nekem szörnyű volt szinte öklendeztem de ez azért volt, mert nem szerettem igazán a fiút, de a mostani barátom csúcs:D
2009. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
sokkal jobb volt, hogy tapasztaltabb volt a fiú...kicsit nyálas, mert bénáztam de utána szinte eufórikus állapotban voltam és CSODÁS volt, sosem fogom elfelejteni, mint ahogy azt se, akitől kaptam, igaz végül nem lett kapcsolat a dologból :(
2009. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
egy napig vörös volt a fejem mert a barátom 16 én meg 13 voltam:) de nagyon jó volt
2009. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
huhh. az 1. nyelves csók volt, de már nagyon régen. még ovodás voltam, és az egyik szomszéd csajjal mentünk mindig csókolózni a ház mögéXD de igazi nyelveseket. azóta nem csókolóztam és már 17 vagyok.
2009. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim válasza:

jó volt.:D

De meg se közelíti a mostanit.whááá:D

2009. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim válasza:
100%

jobbat el se tudtam volna képzelni 12éves volt és azzal a fiúval 7hónappig voltam együtt életem első szerelme volt de az az első csók puha és gyengéd volt!!!


Az volt életem legszebb napja,

S nem feledem el soha, soha, soha!

Az első csók mit tőle kaptam,

S a szerelem égetett, mint egy izzó katlan.

Szívem úgy dobogott,mint még soha!

Az élet hozzám mégsem mostoha!

Úgy szerettem mint eddig még senki mást,

És soha nem feledem, azt a gyönyörű délutánt!

2009. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 Sweetie ***** válasza:

elég gázos :S.

a srác mindenáron fel akart vágni, és a fél suli miket állt körül...aztán jött a 'naagy smárolás'. hát izéé.. én csak álltam ott, ő meg... nemjó volt. a mostani barátommal meg még nem csokoloztam.

2010. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt.Utána pedig nagyon gáz.Mert osztályfőnöki óra előtt a terem egyik sarkába és bejött az of és elkezdett tapsolni és utánna az egész osztály sikítozott meg tapsolt mi meg adig smaciztunk amig nem csöngettek.Aztán gratulált az of.
2010. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!