Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel tegnap feküdtünk...

A barátnőmmel tegnap feküdtünk le először. Az óvszert (durex elite) véletlenül fordítva akartam felhelyezni. Amikor észrevettem letöröltem a rákerült előváladékot. A barátnőm ugye nem lehet terhes? 17/F

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 15:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Hamar elmentem nagyon szóval sokat nem voltam benne. Csak ugye amit használtunk az nem spermicides óvszer.Értelmes válaszokat előre is köszönöm :)
2010. márc. 7. 15:04
 2/9 anonim ***** válasza:
ha rendesen letörölted, nincs.
2010. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reméljük nem! De máskor figyelj jobban!
2010. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond, de legközelebb óvatosabban.
2010. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én a helyedben másikat tettem volna fel egy óvszer olcsóbb mint egy gyerek, vagy esemény utáni tabi..
2010. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem,de azért ha féltek inkább menjetek el és vegyetek 72órás tabit.Legközelebb pedig jobban figyeljetek,s ha mégis lesz még egy ilyen alkalom inkább vegyél elő egy másik óvszert.
2010. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Letöröltem rendesen (első válaszolónak)

Köszönöm a válaszokat megnyugodtam kicsit szerintem se lesz gond.Valakinél kockázatosabb helyzetekbe sincs baj.Egy hét múlva úgy is menstruálni fog akkor teljesen megnyugszok.Meg majd inkább legközelebb óvatosan ahogy mondtátok.Vagy kipróbáljuk a durex extra safet.

2010. márc. 7. 17:37
 8/9 anonim válasza:
váltsatok másikra mert a durex az gáz.
2010. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kifejtenéd bővebben? miért gáz? és amúgy mit ajánlasz?
2010. márc. 8. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!