Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most próbáltam o. b tampont...

Most próbáltam o. b tampont felhelyezni először, és fájt (csak picit birtam benyomni). Miért? Segítséééég.

Figyelt kérdés
o.b. normált akartam felhelyezni és nem bírtam tovább nyomni,csak a hegye volt bennem.MIÉRT??vagy inkább o.b minit próbáljak ?? nagyon sűrgős!
2011. jún. 21. 23:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

köszönöm.

és nem akad bele a szűzhártyába? nem szakíthatja át?

2011. jún. 21. 23:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem kellene. A szűzhártyán eleve van nyílás, hogy a menstruációs vér távozni tudjon. Meg ennyire elméletileg rugalmas is.
2011. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyenkor tágul a szűzhártya is, nem lesz gond :) én először elhasználtam asszem 5öt vagy 6ot mire sikerült :D menni fog az!
2011. jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak a mini sikerült régen sokszor, az meg nagyon hamar megtelik sajnos... A normál egyszerűen nekem sem megy... (köszönöm szűzhártya...)
2011. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenekelőtt tényleg nyugodj meg, nincs veled semmi baj. :) Lazulj el, mondogasd magadnak, hogy nem nagy dolog, csak felteszem, és kész is vagyok, menni fog. Lélegezz mélyeket. A guggolás is egyfajta módszer, de próbáld meg úgy is, hogy az egyik lábad felteszed a wc-re és egy kicsit "beroggyasztod" magad, vagyis hogy ne úgy állj, mint egy oszlop. Csak lazán! Keresd meg azt a pozíciót, amikor az ujjad egy kicsit fektetve van és lassan próbáld meg feltolni. Egy kicsit mozgathatod is, mert tudjuk, hogy nem egyenes út vezet oda. ;D És próbáld meg minivel, szerintem az elsőre könnyebb lesz! Ne aggódj, majd belejössz. Én mindezidáig hallani sem akartam a tamponról, hogy az fú, de rossz, meg biztos, hogy nem! De az éven rászántam magam, mert tesiórán pl. sokkal praktikusabb. Itthon pedig marad a betét. Sok szerencsét! 15L
2011. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nekem is nagyon fájt amikor be akartam rakni, de ha leguggolsz akkor sokkal könnyebben bemegy!!! Én is csak guggolva vagy fekve tudom berakni!
2011. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
szerintem a pasid megértené, de alváshoz NE használj ob-t, mert nem egészséges és ha fekszel úgyse jön "sok így nem kell majd vele annyit bajládni
2012. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Alváshoz tényleg egészségesebb a betét. szóval az jobb lenne.
2012. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!