Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kérdezzek rá, hogy...

Hogyan kérdezzek rá, hogy szűz-e még illetve arra, hogy hogyan áll a házasság előtti szexhez?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel jóban vagyok. Mind a ketten vallásosak vagyunk. Nekem soha nem volt kialakult véleményem a házasság előtti szexről, de az élet úgy hozta, hogy máig nem vesztettem el a szüzességemet (24 év).

A lány nemsokára 20 lesz, néhány hónapja szakított a barátjával akivel 3 évig volt együtt. 99% esélye annak, hogy már lefeküdtek (nem tudom csak gondolom a mai viszonyok miatt). De lehet, hogy mégsem. Lehet, hogy vallásossága miatt ellenzi a házasság előtti szexet, lehet, hogy nem ellenzi és már meg is volt neki.


Nem merem előhozni a témát, mert félek, hogy visszakérdez és felsülök. Hogyan puhatolhatom ki, hogy hogyan áll a témához?


2011. jún. 22. 18:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Óvatosan említsd meg a témát. Nem erőltesd, csak tereld rá. Kérdezd meg mi a véleménye.

Alapvetően ne szégyelld azt, hogy te (is) az vagy, vezesd rá a lányt a dologra.


Sok sikert!

2011. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány csak tetszik, vagy már összejöttetek, vagy csak érdekel vagy mi?

Mert szerintem ha össze akarsz vele jönni, de még nem jöttetek össze, akkor ilyenről még ne kérdezgesd, korai. Elég ha összejöttetek.

Amúgy szerintem simán lehet szűz. Én barátomnak is hiába volt 9 hónapos kapcsolata, nem feküdt le azzal a lánnyal (pedig a lány akarta), mert barátom vallásos, és nem szeretne házasság előtt.

De én se kérdezgettem erről, hanem hagytam, hogy elmondja magától.

De szerintem ezt kapcsolat előtt megbeszélni nagyon korai. Esetleg lehet nem sokkal utána, hogy összejöttök, hogy tisztázva legyen, dehát nem kell ezzel úgy rohanni.

2011. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
13%
Dugd a szájába a farkad, ha nem harapja le, mehet a móka.
2011. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak: ha hallgattál volna, bölcsebb maradtál volna.


Másodiknak: nem jöttünk még össze, de - bevallom - szeretnék mert szimpatikus és jól kijövünk egymással. Sajnos még egyéb elfoglaltságok miatt (részemről is ér részéről is) ez nem valósulhatott meg. Sőt, úgy veszem észre, hogy újabban húzza az agyamat. Amióta ismerem, többször elbizonytalanított, mert úgy érzem, nem lépett még túl az exén. Kissé aggódom, hogy esetleg csak barátkozni akar és én meg ráfutottam a lékre...

2011. jún. 22. 21:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Hello!

Ha már olyan jó barátok, (vagy mik) vagytok,vagy olyan szinten van már a kapcsolataotok, akkor sztem nyugodtan kérdezd meg! Most mi van abba? Semmi. A lány még értékelni is fogja, hogy komoly témáról mertél kérdezni nyíltan. Én legalábbis ezt tenném.

2011. jún. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nem egészen értem eddig.


Ha még nem a párod ez a lány, még csak nem is randizgattok, akkor miért kérdeznél tőle ilyet? Ám szerintem még csak nem is randi téma. Akkor van helye ennek a szűz/nem szűz kérdésnek köztetek, ha már egy pár vagytok, egyébként nem.


Viszont ha számodra vallási okokból fontos, hogy a partnered is érintetlen legyen, vagy te magad az maradj a házasságig, akkor értem, miért kerülne elő ez a kérdés viszonylag korán.

Ám szerintem ebben az esetben is csak pár randi után térj ki erre a témára.

2011. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem vagytok együtt addig szerintem mind1, és ne kérdezd meg. Ha össze jöttök akkor meg megkérdezheted és ha már nem szűz akkor jó, mert ha te is akarod akkor csinálhatjátok, ha meg az akkor meg együtt eldöntitek vártok vagy sem a házasságig :)

Aranyos vagy különben! Ne is rohand le egy ilyen kérdéssel. Remélem össze jöttök és minden rendben lesz :)

2011. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy 3 év kapcsi alatt nem történt meg...
2011. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Finoman,kérdezd meg,hogy bebarangolták-e már a Völgyzugolyát...
2011. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

két dolog nem világos: te hogyan állsz végül is a házasság előtti szexhez?

és milyen válasznak örülnél inkább?


amúgy nehéz úgy rákérdezni iylesmire, hogy ne legyen necces, hogy visszakérdez. talán én úgy csinálnám, hogy ha egyszer a szakításukra terelődik a téma, finoman céloznék rá, mennyire fontos a kémia és a szexuális összhang a kapcsolatokban, hátha kiugrik a nyuszi a bokorból.

2011. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!