Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki nem marad szűz a házassági...

Aki nem marad szűz a házasságig, azt már nem is fogja vonzani a házasság?

Figyelt kérdés

annak csak egy bürokratikus butaság, egy bilincs lesz?

egy keresztény ismerősöm mondta ezt

fura


2011. jan. 10. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel akkor a szex után meg el akar majd válni, nem?
2011. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én keresztény vagyok, nem maradtam szűz, de nagyon vonz a házasság. Ne higgy el mindent amit hallasz. Lehet, hogy ő így gondolja, de alapjában véve nem igaz. Mert hülyeség is. Legfeljebb meggondolatlan gyors házasságra vezet, ha addig meg akarod őrizni, ennek ellenére én 1 év után már szeretnék összeházasodni, persze még várni fogunk vele.

Meglepődne a srác, ha megtudná, hogy már a szülei sem voltak szüzek, mikor összeházasodtak... Pedig nagy rá az esély.

2011. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hasonló felfogású emberke írta ezen a honlapon:


"Úgy fog tűnni a mégis házasságra lépőknek, hogy a házassággal csak az élet terhei és a visszavonhatatlan döntés felelőssége szakadt a nyakukba, és semmi más. Ez pedig a házasságtól való ódzkodáshoz, majd annak elvi elutasításához fog vezetni, hiszen a szexuális örömszerzés az összeszokás, a közös élet kezdeti nehézségein való átlendüléshez nem nyújt segítséget, mert azokkal nem párhuzamos a másik testének felfedezéséből származó öröm."


azért ezt nem hinném

2011. jan. 10. 14:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ezt írom de ez baromság!!!
2011. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

És ha olyannal házasodsz össze akivel borzalmas a szex? Akkor elváltok! Szerintem jobb ezeket előre megtudni!

Én már nem vagyok szűz de alig várom, a házasságot!

2011. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aki ezt így leírja, az csak azért házasodik össze, mert szexelni akar? Ne haragudj, ez tényleg butaság - Szépen kifejezve magam. Ne higgy neki.

Bár a szexnél nincs jobb dolog, azért a házasságban is megtalálom majd az örömöt, és szívesen fogok megházasodni, ha arról van szó.

2011. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de megnyugtattál... mert már kezdtem hinni neki...
2011. jan. 10. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Én szűz vagyok, de nem vonz a házasság.
2011. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek vele egyet. Én már nem vagyok szűz (de a jelenlegi párommal vesztettem el), és nagyon reménykedem benne, hogy összeházasodunk. A szexualitás fontos része egy kapcsolatnak. Számomra a házasság nem csak egy papír, hanem egy szép ceremónia az összetartozásunk megpecsételésére, és kifejezés arra, hogy tényleg egymás mellett képzeljük el a további életünket. Pedig nem vallom magam egyik nagy valláshoz tartozónak sem. A jó házasságban nevelkedett gyerekek pedig lelkileg kiegyensúlyozottabbak azoknál, akiknek a szülei "csak" együtt élnek, ez sem elhanyagolható szempont.
2011. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

csak magadnak higgy és tégy mindent úgy, ahogy érzed.

Ha nem akarod elveszteni a házasságig, akkor az sem baj, ha neked ez egyszerű dolog, nem fojtasz vissza semmit, de ha nagyon kívánod, ha nagyon olyan helyzetbe kerülsz, nem jó visszatartani magad. Én voltam egy ilyen lánnyal, aki nem akart lefeküdni velem házasságig. Másfél évig bírtam, de az egész már csak szenvedés volt, mert igényeltem hogy lefeküdjek vele. Nagyon beteg voltam miatta. Most hogy olyan barátnőm van, akivel ez megtörténhet, teljesen jól érzem magam, kiegyensúlyozott vagyok és egyre jobban kívánom, hogy vele legyek mindig. Ez szerintem így természetes.

2011. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!