Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van aki csak házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki csak házasság után feküdt le a párjával? A párja is szűz volt? Hogy mondtad el neki megismerkedéskor? Mit szolt hozzá?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom akik már össze házasodtak vagy akik még készülnek rá de szex nélkül!
2010. ápr. 12. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Igen, mi a párommal csak a házasság után feküdtünk le egymással, én akkor 29, a párom 31 volt. MOst lesz a 25. évfordulónk.
2010. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőm és a férje igen. Ők eléggé vallásosak, részben ezért, részben felfogás miatt döntöttek így . Mikor összeházasodtak valahogy leszűrtem a beszélgetésekből, hogy nem igazán megy a szexuális életük, aztán csak terhes lett, szült, de a szex úgy érzem, nem az igazi. Nem tudom, hogy tapasztalatlanság, vagy egyszerűen nem egymáshoz valók, nem tudom mi lehet az oka..
2010. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Ez azért "jó", mert utána derül ki ha rossz a szex és lőttek a fantasztikus kapcsolatnak.L/24
2010. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

oh igen, a férjem az előző feleségével

pedig nem volt nagyon régen, 10 éve, akkor volt 25 éves, nem is tartott sokáig a házasságuk


második nő vagyok az életében, már 8 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk is született, ma is "eszeveszetten" szeretjük egymást


sztem a jó házasság nemcsak a szereteten múlik, hanem a szexuális vonzalmon is,

meg aztán a szeretkezést is tanulni kell, egy tanár nem biztos h elég hozzá, ráadásul sok képzelőerő, fantázia kell hozzá

2010. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

A lovagkorban szinte mindenki..


De azótra már lehet demokratikusan liliomtiprani is!

2010. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Egy gimnáziumi volt barátnőm vallásos családban nevelkedett, és 17 évesen megismerkedett egy fiúval. A fiú szintén hívő volt, de más gyülekezethez tartozott (a barátnőm baptista volt, a fiú pünkösdista). A lány kitalálta, hogy áttér pünkösdistának, erre a szülei eltiltották a fiútól. Erre a lány megszökött a fiúval, és összeköltöztek, de nem feküdtek le egymással. Érettségi után azonnal összeházasodtak, de mivel a fiú annyira "agymosta" a barátnőmet, hogy addigra senkivel sem állt szóba sem a családjában, sem a gimiben (még a legjobb barátaival sem), nem tudom, hogy most hogy élnek (ha együtt vannak még egyáltalán). Ismerősön keresztül tudtam meg, hogy Angliába költöztek együtt.

Náluk egyértelműen a vallás miatt történt az egész.

2010. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
71%

Még manapság is létezik ilyen, és aminthogy nem biztos, hogy azok a párok, akik szexuálisan remekül ismerik egymást, de lelki téren már jóval kevésbé, azoknak nagyobb az esélyük a boldog házasságra, mint akik fordítva tesznek. Akárki akármit mond, én az utóbbira szavazok.

És nem egy pár van a környezetemben, aki így döntött, és nem bánta meg.

Tudom, hogy nem népszerű, de létezik, és működik.

2010. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

Te tulipántaposó te!!!!!!!!!!!

XD XD XD XD XD

egy beszédes máónika só-bó idéztem. (szerintem liliomtiprót akart mondani de mind 1).


az én nagyszüleim tuti így voltak, (mesélte is öregapám, hogy öreganyám volt az első nő az életébe), de nem utolsó, jópárszor félrekavart az öreg, de mindig visszakönyörögte magát.

(jah 19 évesen házasodtak össze)


Másik nagyszülőoldalon is hasonló volt a helyzet, mamám akkor 17 éves volt, öregapám, (aki sajnos már nem él) 23.

(nagymámnak valami külön engedély is kellett, hogy férjhezmehessen ennyi idősen.) Se előtte, sem utána nem volt / nincs más férfi az életében "olyan" értelembe.

2010. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Szia, mi oktoberben hazasodtunk es elotte 3-4 evig jartunk. Csokon kivul nem volt mas. Nagyon jo a hazassagunk es a hazaseletunk is! Nem gondolom, hogy maskent csinalnek barmit is. Kozos megegyezessel dontottunk ugy, hogy no sex before the wedding day, es kibirtuk es nagyon elvezem azota is minden percet. A ferjemben igaz barartra, tarsa es szeretore is leltem.


Az meg hogy kinek milyen a szexualis elete nem attol fugg, hogy osszeillenek-e ilyen teren. Szerintem ilyen nem is letezik! Minden ido es gyakorlas kerdese.


20/L

2010. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem igaz,hogy csak akkor jó a házasság,ha mindketten bőséges tapasztalatot szereznek,Elég baj,ha a házasság értelme csak a jó szex.Mi történik,ha valamelyik beteg lesz?Akkor félrelép az egészséges?

Ha szeretik egymást,lelkileg is összepasszolnak,nem önzők,akkor a szex is jól működik kipróbálás nélkül is.Erre elég sok példát tudnék sorolni az ismerőseim köréből is.

Mivel ma divat a minél hamarabb és minél több emberrel lefeküdni,kell egy magyarázatot kitalálni ennek a jogosultságára.Ez a "muszály tapasztalatot szerezni".Érdekes módon ezek a kapcsolatok sokkal hamarabb tönkre mennek,mint akik szűzen kerültek össze.

2010. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!