Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonéves szüzek! Szerintetek...

Huszonéves szüzek! Szerintetek mi a baj veletek, ami miatt még nem sikerült elveszíteni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 21:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Várják az igazit én nem feküdnek össze fűvel fával?
2011. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
58%
Hát tudod ez is több dolog lehet. Én személy szerint az anyagi helyzetem miatt vagyok még szűz. 19/f
2011. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

-nem járok bulizni pedig ott lehet ismerkedni, a haverjaim se járnak, így nincs is kivel menni.

-középiskolában nem tartottak férfinak, sőt volt aki emberszámba se nagyon vett, így nehéz lett volna csajt felszedni

- a "baráti kör" 3 fős, és egyik se lány, persze vannak még haverjaim de azok is fiúk és nem ismerem egy lány ismerősüket se.

- a mostani osztályom fiúkból áll, sőt az iskolában sincsenek lányok

- nem vagyok menő, nem vagyok népszerű, kevesen ismernek

-k.rvára nincs pénzem, de nem is fizetnék érte


-valószínűleg ha végzek a sulival és elmegyek dolgozni akkor a munkahelyemen se lesz nő mert tipikus férfi szakmát tanulok.


20f

2011. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne megmondani mi a baj. De egy biztos, egy lányban sem tudtam vonzalmat kelteni, így mindenféle kapcsolati/szexuális/érzelmi tapasztalatnak híján maradtam. (24/f)
2011. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány, önértékelési gondok...

Nincsenek barátaim sem, nem tudok kapcsolatot teremteni az emberekkel. Általában unalmasnak és hűvösnek tartanak, pedig csak képtelen vagyok feloldódni. Mindezek mellett eszembe sem jut, hogy bárki meg szeretne velem ismerkedni, nem is próbálkozik senki. 23L

2011. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
19 éves koromig szükségét sem éreztem, aztán csak szexre kellettem volna, de inkább szűzen halok meg, mint hogy kalandban veszítsem el.
2011. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
2%
Ezek de hülye pancserok! :,D :,D :,D
2011. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Későn érő típus vagyok, méghozzá elég radikális fajta, mert 26 évesen jöttem rá, hogy lányok is vannak a világon. Most meg pedálozhatok, hogy utolérjem a 10 éveseket.
2011. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
2%

Wáháhááá x,D


Még 1 pancser Xd

2011. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy pancser barátunk hány éves, és az élet egyéb területein mit tud felmutatni.
2011. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!