Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszonéves szüzek! Szerintetek...

Huszonéves szüzek! Szerintetek mi a baj veletek, ami miatt még nem sikerült elveszíteni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 21:48
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Nem tudom,de már unom,hogy minden 10 éves ba...szik össze vissza én meg soha 1 lány közelébe sem tudtam férkőzni.Valamit nagyon sőt biztosan elronthattam,hogy soha semmi sem jött össze.Eléggé nyomi 1 érzés...:S:S:S Minden tiszteletem a 26 éves szűzé biztosan nagyon nagy önuralommal rendelkezhetsz. 19F
2011. jún. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
23%
Én nem vagyok huszonéves, de a szüzességet csak a házasság után szabad elveszteni. Tudom hogy mások nem így gondolják, de így igaz.
2011. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Úgy látom én leszek az első, aki mást ír...

Én félek a szextől. A teherbeeséstől, és a fájdalomtól, mert a szűzhártyám eléggé "problémás", ez már biztos.


Volt/van barátom, tehát csak ennyi a probléma, de igazán nem érzem magam rosszul miatta, egyszer majd eljön az én időm is, ez mutatja, hogy egyszerűen nem vagyok kész rá.


22/L

2011. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

- nem szeretek társaságba járni

- nem tudok kommunikálni

- párkapcsolatra nem ávgyom

- nincs pénzem prostira

2011. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Én sajnos halmozottan hátrányos helyzetben vagyok. Alapból visszahúzódóbb, zárkózottabb ember vagyok. Tinikoromban nem voltak barátaim, a menőbbek engem cseszegettek. Középiskolában se lettek igazán, ráadásul férfias szakmát tanultam és egy darab lány nem járt a suliba. Később lettek barátaim, de lány barátaim soha nem voltak, igazából ismerőseim se nagyon. Húszéves koromra is csak pár sikertelen próbálkozásom volt. Emiatt az önbizalmam zéróra redukálódott. Miután szakmát szereztem szerencsére találtam normális munkát, de ott is csak férfiakkal találkozom. Sosem voltam egy bulizós alkat, így huszonéves koromra ráadásul a barátaim sem nagyon érnek rá, ami érthető hiszen már saját családjuk vagy komoly párkapcsolatuk is van. És ahogy telnek az évek egyre bátortalanabb és félénkebb lettem. Külsőleg sem vagyok az a "nőknek bejövős" típus. Szóval rám is a negyven éves szűz sorsa vár azzal a különbséggel, hogy az élet nem egy happy enddel végződő amcsi film. 27/f
2011. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány, nem tudok társaságba járni, megbízni az emberekben stb. szerintem a legtöbbünknek ilyen problémái vannak. Az már egy másik dolog, hogy ez mitől lehet, van akinek tényleg a külső az oka, de olyan is akad, aki valamilyen lelki problémával küzd (mint pl én is). Illetve ennyi idősen nehezebb és kellemetlenebb ez az egész helyzet, és ahogy telnek az évek egyre nehezebb lesz. Mire észbe kapunk azt vesszük észre, hogy már 20 évesek is elmúltunk...

Ez hogy "nem sikerült" elég érdekes megfogalmazás. Mondjuk lehet hogy csak nekem, talán azért, mert nem is próbálkoztam igazán.

21L

2011. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!