Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyám nőgyógyászhoz akar...

Anyám nőgyógyászhoz akar vinni, de én nagyon nem akarok menni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel anyám észrevette a fehérneműmön hogy folyásom van (fehér színű folyadék) és mondta h elvisz nőgyógyászhoz.. Mondtam neki hogy én nem megyek.. Kérdezte hogy lehet hogy fölizgatott a barátom? (amikor utoljára találkoztam vele nem is az volt rajtam....) Lényegében a nőgyógyász mit fog mondani anyámnak? Megtudja állapítani hogy a barátommal megujjazott(de csak 1ujjal)?
2009. márc. 26. 12:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

jesszus :D

de 11 évesen miért? :S :O

2009. márc. 27. 10:01
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem is most akar vinni anyum..13 vagyok.
2009. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

én 17 évesen magamtól mentem el, anyum azt sem tudja, hogy mikor voltam először, és hogy azóta járok-e.

már 24 vagyok.

2009. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én 12 voltam, úsztam és elkaptam valami nyavaját. Gyerek nőgyógyász volt, nő, anyukám nem jöhetett be, illetve megkérdezte a doki, hogy szeretném-e hogy benn legyen.
2013. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Vannak külön tinikre, gyerekekre szakosodott nőgyógyászok és nem ciki hozzájuk elmenni.

Könnyen lehet,hogy anyukád észrevett valamit, rendellenes mennyiséget mondjuk, és úgy érzi, jobb ellenőrizni, hogy nem kaptál-e el valamilyen fertőzést.

Amúgy elkaphatsz uszodában, vagy sajnos a barátod kezétől is bármit amit mondjuk a buszon, mások által összefogdosott dolgokról szedett össze, de a kezén nem okoz tüneteket, de a hüvely érzékenyebb a fertőzésekre.

2013. jún. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!