Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyám nőgyógyászhoz akar...

Anyám nőgyógyászhoz akar vinni, de én nagyon nem akarok menni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel anyám észrevette a fehérneműmön hogy folyásom van (fehér színű folyadék) és mondta h elvisz nőgyógyászhoz.. Mondtam neki hogy én nem megyek.. Kérdezte hogy lehet hogy fölizgatott a barátom? (amikor utoljára találkoztam vele nem is az volt rajtam....) Lényegében a nőgyógyász mit fog mondani anyámnak? Megtudja állapítani hogy a barátommal megujjazott(de csak 1ujjal)?
2009. márc. 26. 12:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
huh...te szerintem anyukádnak kéne felvilágosítás, nem neked nőgyógyász...Folyása mindenkinek van és nem dől össze tőle a világ. Akkor kell dokihoz menni, ha kóros, egyéb tünetek kísérik. Nekem is van mindig, ami simán lehet a tamponhasználat miatt pl.
2009. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
29%
Semmilyen folyás nem természetes. Lehet, hogy elkaptál valamilyen fertőzést mondjuk az uszodában. Jobb inkább ha elmész, minthogy később mikor babát szeretnél emiatt ne lehessen. Sajnos a gombás fertőzés meddőséget is okoz. Örülj neki, hogy Édesanyád törődik az egészségeddel!
2009. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..

most már megnyugodtam hogy nem csak nekem van ilyen véleményem erről...

2009. márc. 26. 13:56
 14/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

megnyugodtam hogy nem csak nekem van erről ilyen véleményem..

2009. márc. 26. 13:57
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
Még azt is meg tudja állapítani, hogy melyik ujjával!!!
2009. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Egek... na látod, ezért kellene normális fölvilágosítást tartani. Egy 14 éves nő nem tudja, mi is az a nőgyógyász.

Honnan tudná, hogy magadat ujjaztad meg, vagy más tette?

Egyébként mivel már élhetsz szexuális életet, ezért semmi kompromittálót nem fog mondani, max annyit, h ha valami gombás dolgod van, hogy vegyen neked ilyen-olyan gyógyszert.

Amúgy amíg anyád bent van, meg sem fog vizsgálni.

2009. márc. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd azt anyukádnak, hogy semmilyen kellemetlenséget nem érzel: nem fáj, nem viszket, nem kellemetlen szagú stbb. Elmondhatod, hogy ennyire már tisztában vagy a testeddel. Főleg ha máskor is volt már ilyened. A folyás amúgy normális dolog, mindenképpen javaslom, hogy használj a drogériákban kapható intim mosakodógélt. Ha nem csak egyszerű folyásról van szó, akkor vlóban minél előbb menj el nőgyógyászhoz, de el tudsz menni egyedül is orvoshoz, nem félsz és ezt anyukádnak is mondjad meg. Azért persze köszönd meg, hogy figyel rád és aggódik érted.
2009. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%

én 15voltam amikor anyukámmal elmentem nögyógyászhoz ,mert akkor már volt barátom és féltem h nem lessz-e valami gondd:)nagyon parázós vagyok(mindenen)

de nem bántam meg h akkor elmentem azóta sokkal bátrabban megyek a nögyógyászhoz és álltalában anyukámmal!jelenleg 24 vagyok és álltalában szürésekre eggyütt megyünk ,és ez tök jó dolog!!!Ne félj tőle !jobb ha minnél hamarabb túlesel a vizsgálatokon.előbb utóbb úgy is kell!!!

2009. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
előbb utóbb tényleg.. csak szerintem még nem kell nekem.. ha belegondolok még csak évfolyamtársam sincs aki már most nőgyógyászhoz jár... most nem arról van szó hogy "persze mert más is úgy csinálja".. csak más anyja szerintem fölfogta hogy még nincs rá szükség... de valóban majd az elsőnél én is úgy gondolom hogy nem árt egy vizsgálat...
2009. márc. 26. 17:15
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

nyugii az én anyám 11évesen vitt orvoshoz.nah ehez mit szóltok?

am nyugi amig anyukád bent vana dig nem fog megvizsgálni,engem se vizsgált meg megkérte anyut hogy fáragyon ki amig a vizsgálat tart:D

2009. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!