Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan szerezhetem vissza a...

Hogyan szerezhetem vissza a szüzességem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ez az egyetlen dolog amit ha elveszítesz utána nem fogod megtalálni.
2011. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
hát erre nekem is szükségem lenne kedves kérdező:S
2011. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Sehogy...ezt már elb.sztad. (szó szerint XD)


(Talán indiában csinálnak olyan műtétet, amivel helyreállítják a szűzhártyát...merthogy a szűz lányokért többet fizetnek a szexiparban)

2011. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
De a szüzességet, mint első szexuális élményt...már nem csinálhatod vissza.
2011. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

lol! hát ha megvan még a blokk akkor lehet h visszacserélik de általában a pénztártól való távozás után nem fogadnak el reklamációt... de az is lehet, hogy levásárolhatod és akkor lesz egy szép új agyad ami használható is!


Üdv:


Fogy.védelmi felügy.

2011. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
visszamész ahhoz az emberhez,aki elvette, és megkéred h adja vissza. mivel a nemi szervével vette el-remélhetőleg, bár ezt ma már nem tudhatjuk biztosan-a nemi szervével juttatja vissza beléd. szóval jól szétszexuáljátok egymást, és csak ezzel a módszerrel lehetsz újra szűz
2011. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én az enyémet szívesen odaadom.
2011. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem ki tesz fel ilyen h*lye kérdést!?? Hát már hogyan szerezhetnéd vissza szerinteeeed? Max ha visszaműtik, de annak mi a p*csa értelme van. Az ostoba ember a saját hibájából tanul. Elvesztetted és ennyi. Sosem lesz már ott.. Néha előre kellene gondolkodni, ha valamit ilyen fontosnak tartasz. Jobban is vigyázhattál volna rá! És ezt most veheted leb*szásnak, anyukád is biztos ezt tenné.
2011. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Bizonyos országokban, vallásokban ahol még a szűz feleség fontos (pl India) ott még végzik ezt orvosok, de nagyon srágán. Biztos, hogy előbb utóbb találnál magyarországon is olyan orvos aki többé-kevésbé vissza tudja állítani a szűzhártyádat. Viszont a tényt, hogy lefeküdtél valakivel azt nem lehet megváltoztatni, és az jelenti a valós szüzességet.
2011. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt volt láttam riportot, hogy Magyarországon is visszaállítják. Indiai és arab lányok vették igénybe, gondolom azt hitték, mikor idejöttek tanulni, hogy le is tudnak itt telepedni és nem lesz gond, hogy úgy élnek, mint egy európai, de aztán a családjuk hazarendelte őket :S

Amúgy a kérdés szerintem fake.

2011. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!