Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem beszél velem? Mi az...

Mustang93 kérdése:

Miért nem beszél velem? Mi az oka?

Figyelt kérdés
17, fiú vagyok. A barátnőm 15 és fél éves. Tegnapelőtt elhatároztuk, hogy lefekszünk. Mindketten akartuk, egy házibuliban meg is történt. Neki fájt, mondta közben. Ma , amikor smseket küldtem neki, csak ritkán válaszolt, és akkor is nagyon szűkszavú volt. Kérdeztem, hogy van-e valami baj, de ő azt mondta mindig röviden, hogy nincs, vagy minden rendben. Érzem, hogy valami baj van, amit nem mond el. Most egy hétig nem tudok vele találkozni, mert elutazott. Mit tegyek? Kérlek, irjatok véleményeket.
2011. júl. 3. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
várd meg, míg hazajön, az ilyen dolgokról jobb személyesen beszélni
2011. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%

"Neki fájt, mondta közben"


Akkor miért csináltátok? Talán ez a baja, h nem figyeltél rá eléggé, és hogy neki nem volt jó..

2011. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Lehet húzni akarja az agyad, hogy tényleg csak arra kellettél-e neki volna vagy többre is... Legyél vele kedves, gyengéd :) Azért fájt neki mert azt volt az első...

Szerintem tedd félre ezt a problémád és akkor beszéljétek meg személyesen ha hazajött :)

2011. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon óvatos voltam vele.:) Maximálisan figyeltem a reakcióira. És nagyon szeretjük egymást, de nagyon bánt ez a viselkedése.:(
2011. júl. 3. 16:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott!Egyszerűen nem volt térerő...:P
2011. júl. 3. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ez jó térerő látod nem kell mindenben a rémeket látni!
2011. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!