Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mindig félreérti amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mindig félreérti amit mondok, így állandóan veszekszünk, tiszteletlenül beszél velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Gyakran fenyegetőzik szakítással, egyszer dobott is, de újból összejöttük. Úgy érzem nem becsüli meg hogy én mennyire szeretem őt.:S Másfél éves kapcsolat, első pérkapcsolata mindkettőnknek. Én 16 éves lány vagyok.
2011. aug. 23. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem szakíts vele.

mert az elmúlt 2- hónapba én is csak veszekdtem szinte a barátommal, és minden szavamat kiforgatja.

igaz mi csak fél éve vagyunk együtt, és épp szünetet tartunk, de tudom, hogy nem fogunk már összejönni, mert én már nem vagyok belé szerelmes. szeretem, de már nem úgy, mint kellene.


de mondom, ha szakítasz vele, avgy rájön, hogy mit veszített veled, vagy elfogadja, és akkor talán te is nyugodtabb leszel

2011. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szeret, nem érdemel meg, ezért ne is könyörögd magad vissza hozzá, szakíts.. majd találsz egy jobbat. :)
2011. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fontolgatom a szakíást, csak atól tartok, hogy végleges lenne. Ráadásul azt veszem észre hogy már jobban szeretem mint a kapcsolatunk elején...napról napra jobban, és ő szerintem pont ellenkezőleg.:S Olyan rosszul érzem magam emiatt.:S Köszi a választ!
2011. aug. 23. 10:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos csak rosszabb lesz.
2011. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha mindent állandóan félreért, akkor lehet valami rejtett sérelme, amit azonnal mindenre képes ráhúzni. Mit tettél vele?! De lehet, hogy nem te voltál. :)
2011. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Volt, hogy nem foglalkozott velem, és a barátaimmal se tudtam találkozni, padlóra kerültem, és emiatt hülyeséget mondtam neki, ami nagyon megütötte és a mai napig ezt emlegeti, pedig több mint 1 éve volt.:S Ez volt az első hibám. Azóta mindig én vagyok a "bűnös" :S
2011. aug. 23. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
abszolút éretlen a srác és nem tudja kezelni a nőket. sztem ha még1szer vmi hülyeség miatt hisztizik, akko dobjad a francba, nem éri meg miatta parázni, hiába az első kapcsolatod. 20f
2011. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mondják ragaszkodsz a problémához! Fáj neked és szenvedsz is a kapcsolatban, de ragaszkodsz is ehhez a szenvedéshez. Valamiért erre van szükséged, még ha ezt te nem is így éled meg, de ilyen visszajelzést tudunk kívülről adni. Hiszen mások ilyenkor már rég szakítanak. Ez a személyiségfejlődésed része, neked kell rájönnöd jó vagy rossz-e így? Mert végül is nekünk mindegy, csak a körülötted élőket fogod vele terhelni. ..és így egy egész életet le lehet majd élni.
2011. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem a problémához, hanem a személyhez ragaszkodom, aki a problémák okozója. Nem ugyan az :)
2011. aug. 23. 21:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
b*szd pofán hogy tudja hol a helye...egyébként meg sztem dobd a francba.miért ölnéd az idődet egy szar kapcsolatba 16 évesen ha lehet jobb is.most kéne buliznod pasiznod nem egy gyökérrel szórakozni...
2011. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!