Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hisztiztem rengetegszer, a barátom most megunta és nem beszél velem. Azt mondta hogy nem fogok megváltozni sosem. De miért nem lehet annyira beszélni akkor hogy szakítsunk?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hogy mi van ??? Te most azért hisztizel folyamatosan, hogy ő szakítson veled?
2011. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Már szakítottatok, ha nem tűnt volna fel.
2011. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem kommunikál velem,ez a szokásos bünti...Engem ez borít ki a legjobban,mert szerintem is szakítani akar,de akkor legalább a szakítás kimondása erejéig beszélne velem..
2011. okt. 17. 13:38
 4/21 anonim ***** válasza:
És ha nem hisztiznél?
2011. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Te jól éreznéd magadat egy ilyen barátnővel,kedves kérdező?

Gyáva,hisztis pi/csa,aki így éri el,hogy szakítsanak vele.

2011. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem érezném magam jól...annyira sajnálom az egészet...most kerültem fel egyetemre,nem mindegyik akadályt veszem sikeresen,és teljesen kiborít ezen kívül minden más pici dolog ami nem úgy történik ahogy eltervezem...nagyon megbántam ahogy viselkedtem,és szeretném visszacsinálni...
2011. okt. 17. 13:47
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen nagy buktatók elég gázok. Ha nem most előbb utóbb úgyis lett volna valami hasonló. Szerintem már nem fog beszélni veled így utólagosan bepótolva. Mert az ártana önbecsülésének meg ilyenek, nem mert nagyképű bunkó (de akár) csak ha eddig nem szólt. Gondolom úgy volt vele jól van ez egy hülye.. nem is beszélem meg vele. És hát nem akar lejjebb adni hogy na jóóó inkább mégis.
2011. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"nem érezném magam jól...annyira sajnálom az egészet...most kerültem fel egyetemre,nem mindegyik akadályt veszem sikeresen,és teljesen kiborít ezen kívül minden más pici dolog ami nem úgy történik ahogy eltervezem...nagyon megbántam ahogy viselkedtem,és szeretném visszacsinálni...

"

Ezt elmondtad már neki így?Ha szeret téged,és hajlandó vagy vele leülni és ezt őszintén elmondani neki,akkor még lehet esély.(békülésre,folytatásra)

2011. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyj neki egy kis időt,hogy lenyugodhasson,átgondolhassa a dolgokat.Ne hívogasd,ne próbálj meg egy újabb hisztivel kicsikarni belőle egy erőltetett beszélgetést.


Ha most újra kibékülnétek mi változna?Mivel tudnád bebizonyítani neki,hogy megváltoztál?


Ha jól vettem ki a szavaidból,nem ez az első ilyen alkalom,és szerintem már eljátszottad a bizalmát.Amúgy szerintem jobb lenne mindkettőtöknek,ha ez így maradna és szakítanátok,mert ahogy olvasom,így senki sem boldog ebben a kapcsolatban.

2011. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igen,hisztis vagyok...és előfordul hogy rossz napom van és kiakadok rá is valamiért...bizalom...igen...de ő sem makulátlan,neki is voltak dolgai,és egyébként ő is hisztis pasi létére.
2011. okt. 17. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!