Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves lány vagyok, nem...

17 éves lány vagyok, nem azért mert csúnya vagy hülye lennék, de még nem volt barátom és szűz vagyok, erre mi a legtöbb pasi reakciója?

Figyelt kérdés
még csókolózni sem csókolóztam. ez a pasik számára olyan, hogy "hmmm, végre, ő nem egy olyan lány, akit bárki megkaphat...értékes" vagy "uh, őt hagyjuk, kis tapasztalatlan hülye" vagy "nah, ez úgyis visszautasít, nem próbálkozok nála" ???
2011. júl. 5. 01:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
és merre van ez a kisváros falu ?:D
2011. júl. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

02:02 Na akkor rám is lehet keresztet vetni. :(


(20 éves szűz lány, csók sem volt.)


Miért olyan szörnyű, hogy úgy kell kiérdemelni? A szerelmet nem lehet erőltetni, igen is ki kell érdemelni. Vagy akkor legyek egy mindenkivel kavaró érzéketlen ribanc?

2011. júl. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

Csináld úgy, ahogy jónak érzed, sőt, szerintem a legrosszabb, ha "csakazértis" lefekszel valakivel. Az tuti nem vezet sehova. SMárolni meg smárolj valami lúzer pasival először, az első 2-3 perc után már menni fog, és akkor lehet mással is. Ne érdekeljen, hogy ki mit gondol, eleve, nincs rádírva, hogy szűz vagy. Ja, és ha nem akarod elveszteni, akkor marad az orál szex (ami a pasik nagyrészének bőven elég, barátnőid biztos kitanítanak), vagy análba, amit az amerikai lányok nyomatnak nagyban, hogy szüzen mehessenek férjhez. A szex nem az elvárásokról szól, hanem hogy jól érezd magad, ennek mentén tudnod kell, hogy mit akarsz.

Az értékekhez szerintem semmi köze, mondjuk ha egy lány 23-24 évesen még szűz lenne, és nem nézne ki nagyon jól akkor én hagynám, mert defektes lehet.


25 f

2011. júl. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
hát igen akik próbálkoznak azok nem kellenek, de a menő srácok jók lennének... tipikus női gondolkodás!
2011. júl. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Asok 100-ezret ha elvehetem a szüzességed!
2011. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
barátnőm is pont ugyan ez..jobbnál jobb pasik akarnak vele járni, de ős annyira válogatós hogy az hihetetlen..legszivesebben néha felpofoznám, hogy mire vár még ?! :D mert máskor sír a szája, hogy nincs senkije. Ő is 17éves és eszméletlenül csinos és szép lány, hosszú szőke haj, az alakja is szép, és még sincs senkije..
2011. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

03:26 -> valahogy énis így gondolom

tulajdonképpen kicsit eltértünk a kérdésemtől, nem tanácsokat kérek én, csak hogy ti, fiúk, mit gondoltok egy ilyen lányról? :D amúgy nagyon nagyon sokatokkal egyetértek, tudom hogy kicsit a mesében élek és várom a herceget, de itt ezek a fiúk... :/ most azért kéne összejönnöm velük, hogy végre legyen valakim? hát nem fogok, akkor inkább még várom. megmondom őszintén, h nem érzem magam cikinek, lehet azért, mert annyi ilyen barátnőm van, szóval nem tűnök ki ezzel :)

2011. júl. 5. 15:59
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Emiatt szerintem ne aggódj :) Ez csak azt jelenti, hogy nem ugrasz minden jöttment ágyába :) Én is 17 évesen csókolóztam először, most 19 éves vagyok és már voltam együtt fiúval, de 'addig' még eggyel sem jutottam el. És nem azért, mert velem lenne a probléma, egyszerűen csak nem találtam őket megfelelőnek. Ennyi. Szerintem nem a te hibád, ha olyannal szeretnél lenni, akihez kívül-belül vonzódsz :)

2011. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem olvastam végig egy választ se és tudom hogy erre már ugyse lessz válasz de háthaa valaki idenéz erre! A lányok többsége gyönyőrű dögös de azért nincsenek megkettyintve mert gondolom a Szia hogy vagy, kösz jól és te jól köszi-n kivűl nem jutnak semmi másra és ez rengeteg csajra vonatkozik vannak olyan sexis lányok akkikel a pasik nem csak egyszer próbálkoznak gyürik a pofonokat de sajnos a leány szájából csak a két szavas mondatokat tudja kipréselni!
2018. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!