Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Folyamatosan...

Mit tegyek? Folyamatosan csinálja.

Figyelt kérdés
már csomoszor volt olyan pillanat amikor llefeküdhetünk volna egymással de énmég nem szeretném elveszteni a szüzességem.ésamikor mondom neki hogy nem szeretném vagy megálitom akkor mérgeslesz,valamikor ordibális.Mit tegyek?Szakitsak vele vagycsak beszélgessek vele egyet?:\\ nemtudom kérlek segitsetek.értelmes válaszokatkérnék! 15/L
2011. júl. 10. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Először beszélgess vele aztán, ha nem megy szakítsatok.
2011. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért azt tudd, ha belemész a kis játékba előtte tisztázd, hogy azt még nem szeretnéd.

Nem jó dolog egy felhúzott férfival játszadozni, mert a végén többet is veszthetsz a szüzességednél!

2011. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeret, akkor bármeddig vár, és nem erőlteti. Én 16,5 voltam, mikor összejöttem az akkor 18 éves barátommal, Ő már nem volt szűz, de már 1 éve nem volt lánnyal. Én az elején elmondtam neki, hogy én még szűz vagyok, és nem érzem magam késznek rá, hogy elveszítsem a szüzességem, így várnia kell még. Onnantól kezdve Ő soha fel se hozta a témát, nem próbálkozott be, ha pettingeltünk, akkor se erőltetett semmit. Megvárta, míg egyszer azt mondtam neki, hogy kész vagyok rá (ami egyébként egy évnyi járás után jött el). És így csodálatos élmény volt az első együttlét, mert maximálisan biztos voltam benne, hogy Vele akarom, hogy szerelmes vagyok, és Ő is belém, és megbízhatok benne, és remélhetőleg Ő lesz a párom egy életre... Azóta is egy pár vagyunk...

Ezen kívül sok párt ismerek, akik 16 éves koruk körül jöttek össze, és volt, aki 2 évet várt, de a legkevesebb idő fél év volt. Ezek a párok 1 kivételével azóta is együtt vannak, 3-4 éve.

Szóval ha ő erőlteti, és nem érti meg, hogy Te még nem akarod, ha nem képes Rád várni, akkor nem szeret igazán, és nincs értelme a kapcsolatnak, mert csak kihasználna.

Először ülj le vele megbeszélni a dolgokat, mondd el, hogy nem szeretnéd még, és ne erőltesse, és ha nem érti meg, nem hallgat Rád, akkor jobb, ha szakítasz vele. Hidd el, találsz olyan fiút, aki igazán szeret, türelmes, és várna Rád bármeddig!

20/L

2011. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

11:50es

köszönöm a segitséget! igymár mindent máshogy látok..:)

2011. júl. 10. 12:23
 5/11 A kérdező kommentje:
elöskettőnekis:)
2011. júl. 10. 12:24
 6/11 gratis30 ***** válasza:
100%
Teljesen egyet étek, hogy amíg a nő nem szeretné elveszteni addig a pasi legyen türelemmel. Viszont azt nagyon elítélem, hogy belemelegedtek a dolgokba, beleéli magát, hogy végre több is történhet és felhergelt állapotban közlöd vele, hogy itt a vége. Ezt nekem is sikerült átélnem , de rohadt dolog.
2011. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de csak annyivolt hogy msárolunk ruhába.ésamikor elkezdi levenni akkor álitommeg.nemhiszem hogyekkormár ennyire feltudom hergelni..
2011. júl. 10. 15:41
 8/11 anonim ***** válasza:
minél gyorsabban szakíts
2011. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ne szakíts vele próbálj vele mást pl.: csinálhatod szájjal és kézzel is neki és ő is neked 18/F
2011. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg szakítsál vele, legalább ráébred, hogy az ordibálással nálad nem megy semmire - ha mégis, mert hagyod magad, akkor nem kell nagy képzelőerő a jövőtök felvázolásához.


Ő csak a f@$zát szereti/szeretné benned, máskülönben tiszteletben tartaná ezt a döntésedet (ami egyébként teljesen helyénvaló). Gondold végig, mit vár ettől a kapcsolattól. És mit vársz te.


Esetleg adhatsz neki egy esélyt, de tényleg csak egyet. Ha lágyul a szíved, könnyen kihasználhatja.

2011. júl. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!