Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval van esélyem? Egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval van esélyem? Egyszerű a kérdés és szitu is. Arról van szó hogy láttam egy lányt a buszon és sikereresen kinyomoztam naggyából mindent róla és irtam is neki, de semmi válasz szeritem nem vette észre a levelet.

Figyelt kérdés
És ő meg annyira elérhetetlen számomra félek hogy lekoptat én 17 ő 15 és nagyon tetszik nekem a lány de nagyon gátlásos vagyok mert sok visszautsítást kaptam eddig és szerintem nem jövök be neki és mikor rá szánom magam akkor mindig el megy az erőm amikor oda kéne mennem . Pedig igazi jó léleknek tartanak és mivan ha nem érdekli ki vagyok csak azt látja hogy egy nyomorék kicsit túlsúlyos hosszíhajú nulla vok?
2008. szept. 11. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy mit írtál a levélben, de lehet, hogy attól ijedt meg és nem válaszolt. Ha írtál bele olyat, amit a nyomozás által tudtál meg, akkor megijedhetett. Én azt javaslom, hogy ha legközelebb találkoztok, akkor menj oda hozzá és hívd el valahova. Ne legyél "nyuszi", hogy csak az internet segítségével tudd közölni, amit akarsz mondani neki. Élőben sokkal többet megtudhatsz a reakcióiból, mint egy fránya levélből.
2008. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nnna... a hosszúhajú fickók sok csajnak kifejezetten tetszenek ám - már ha szép ápolt az a haj! Adott esetben túlsúly sem feltétlenül akadály, - bár érdemes küzdeni ellene! pl. konditerem - de sok túlsúlyos pasinak van barátnője. Érdemes az öltözködésre odafigyelni, számomra (gótrokker csaj, nem divatmániás :D) hervasztó egy rosszul öltözött pasi, úgy értem, ha igénytelen, vagy olyat vesz fel, ami nem áll jó neki.

Ami a benyomást illeti, ezek a dolgok számítanak, DE ami a legfontosabb, az az ÖNBIZALOM!!! Ha azzal jössz, hogy "engem eddig mindenki visszautasított", ill. ezt közvetíted magadról, nem fogsz sikereket elérni. Tudod mi jön be a csajoknak? Az olyan pasi, akinek van önbizalma! Akinek voltak már barátnői - e téren jótékony egy kis füllentés vagy sejtetés. "Hm, ha más csaj is érdemesnek tartotta arra, hogy szóbaálljon, járjon vele, akkor lehet benne valami" Még magadnak se mondj olyat magadról, hogy szerencsétlen, nyomorék stb. vagy! Hanem azt, hogy "faxa gyerek vagyok!" (Persze a ló másik oldalára nem kell átesni!) De egy hasonlóan önbizalomhiányos, magát előnytelen külsejűnek tartó haveromnak mondtam régen, hogy igyekezzen öntudatosan, önbizalmat sugárzóan viselkedni, mint akinek már sok nője volt - kipróbálta, és hamarosan össze is jött egy lánnyal! :) Kisugárzás kérdése a dolog olyan 80%-ban, hogy mit közvetítesz magadról - a többi meg az apró javítgatások.

Menni fog! Ha nem vele, akkor mással! De szerintem is a szóbeli kommunikációval próbálkozz elsősorban! Utána ha már beszéltetek, lehet msn-címet kérni, de először mindenképpen a szeélyes ismeretség kell!

2008. szept. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
THX mindent sokat segítetek de semmi személyeset nem írtam neki csak szerintem nem vette észre... Kössz a figylemesen hosszas válaszokat....
2008. szept. 12. 14:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen tényleg szóban verhetetlen vagyok, ha beszélni kell akkor nincs ellenfelem...:D De nagyon fusztrál az hogy a csaj szép igényes. És gondolom valami sportosabb nyagymenő kell neki nem ilyen kicsit érzelmesebb néha elvont srác...mint én.. Meg hát azt mondja az előérzetem hogy úgyse de mikor látom akkor mindig elhatározom hogy na ma akkor..... és ez annyira kiakaszt hogy nem vok képes elhinni magamról hogy ember vagyok férfi a fenébe is
2008. szept. 12. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugiiiii!!!!!!!!!!!

Gondolj bele, egymásnak ti még gyakorlatilag csak idegenek vagytok, ő abban a városban csak 1 lány a sok száz közűl, de igazuk van a többieknek, hogy az önsajnálattal semmire nem mész. Mondjuk hogy éppen valahol összeültetek a csajjal dumcsizni:

- ne mesélj magadról regényt

- ne használj zárt kérdéseket (igen-nem féléket)

- ne röhögj beszélgetés közben (sokat), mert igénytelen gyerekes fiúnak tartana, de ne is legyél díszhuszár, úgyértem spontán lazulj el, mindenről beszélhettek, ami a lányokat érdekli, bulvár, sport, zenék, sztárok, divat, ételek, hobbi... de a szexet ne hozd fel rögtön ha lehet ;)

- ne könyökölj közben az asztalon, ne vakard a segged, ne ordíts, minden tulajdonképpen a spontánon múlik, az hogy jólérzed magad a bőrödben.

- szerintem ne is mássz rá a hét minden napján, elhivod kedden majd pénteken valahova máshova, és közben belököd neki, hogy nem értél rá, mert : [...] = és rögtön meglehet a téma. Ja igen, ha mindketten hallgattok, az nagyon ciki, azonnal vegyél elő témát, akkor is ha az idétlen, pl. eressz el egy olyat hogy utálom a McDonaldos happymeal játékokat, enni mentem oda nem pedig oviba, vagy könyvtárban voltam, bocsíííí :) - és ugyis megkérdezi mit kerestél ott...kész a téma " again " azaz újra :P


Egy szingli 19 éves fiú

2008. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A problem nem az elméleti tudással van :) hanem csak gyáva vagyok és mindig azon agyalaok hogy mivan akkor ha, de milenne az élet megy tovább lesz jobb ha mégsem akkor I.H.B. este :D :D :D
2008. szept. 13. 14:01
 7/7 A kérdező kommentje:
szóval haj: változás: divatos lettem :D :D :D :D :D :D "kis emo, cuki <3" egyesek szerint...
2008. szept. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!