Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mekkora gond hgy...

Szerintetek mekkora gond hgy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

16os vagyok fiu

Mert én nem akarok olyan lenni hgy lyukról lyukra megyek,hanem egy komoly kapcsolatot,és ha már a személy meg is lenne akkor csak akkor!


2011. júl. 11. 12:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Valahol érthető, hogy valaki, kíváncsi hogy pontosan milyen is lehet, és a jót próbálják keresni, de attól hogy valaki 12 évesen elveszíti, meg hogy száz nővel vagy férfival fekszik le, attól még nem fogja hamarabb megtalálni azt az embert, akivel ezerszer jobban szeretné az egészet.
2011. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

BogiPLANKA: Persze,de nem ugy hgy nem érzek semmit. de azért rámirhatnál

16os lány : :)téll igy van hgy a nállam kissebbek azért csinálják mert ez a menő! dee nem így van!! én csak azzal szeretném elveszíteni akin érzem hgy ő is szeretné és szeret is :$

2011. júl. 11. 13:48
 23/36 A kérdező kommentje:
nem tudom ki vagy te aki utoljára kommentelt de negyon igazad van :)
2011. júl. 11. 13:49
 24/36 anonim ***** válasza:
Én voltam, hát én voltam........ Én mindig a tényekre hagyatkozom, és nem arra hogy ki fog, fölfelé vagy éppen lefelé mutató ujjat nyomni nekem.
2011. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Így, hogy most vissza gondolok, volt néhány finoman fogalmazva durva hozzászólásom, a fiú és a lány k*rvákhoz.
2011. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Hidd el hgy énsem egy kurv.t keresek hanem az igazit akivel megoszthatokmindent,és a többi meg csak menne magától :$:é
2011. júl. 11. 14:01
 27/36 A kérdező kommentje:
CSAK Az a rossz hgy ritka az olyan lány aki őszintén tudna szeretni :(
2011. júl. 11. 14:17
 28/36 anonim válasza:

figyelj! 15 vagyok. nem csokóloztam még és ez sztem teljesen normális. :) ismerek nem egy ember aki már 9 12 évesen csinálták. és nem vagyok féltékeny hiszen volt már 10 vagy több pasijuk de vajon ki szerette igazán? hát egyikse. ezek ilyen korban általában úgy vannak h együtt vannak 3 hetet nagy szerelem meg minden és amikor "szakítanak" persze nem is ismerték egymást szinte elküldik a nagy ...ba :/

nem vagyok tökéletes lehet h van túlsúlyam de tudom h lesz olyan személy aki mindenemért fog szeretni. :DD én úgy állok hozzá a dolgokhoz h nélam van sokkal problémásak emberek és mégis sikeres kapcsolatban élnek. nem vagyok nagyravágyó. lényeg h szeressen majd valaki, legyen őszinte. és ne legyen olyan sík mint az Alföld.. :))

ha jövöre ismerek meg egy olyan illetőtt akkor jövöre. (: úgyis a középsuliban kezdődik minden. :éé majd el jön a te időd is. és várj meglesz az a pillanat amit kerestél, és olyan érzésed lesz majd amit eddig sose éreztél. (:


15/l

2011. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

na ezaz ami kellett hgy haljak :D:D:D

köszönöm meg is kaptam a választ :)

2011. júl. 12. 13:00
 30/36 anonim válasza:
én csak őszintén írtam le azt amit gondolok. :)))
2011. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!