Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sikerült valakinek napi 9-10...

Sikerült valakinek napi 9-10 óra munka mellett Casanovavá válnia?

Figyelt kérdés
Feljönni az abszolut 0-ról csajozás terén ugy, hogy alig van szabadideje, elkezd hizni, és hullani kezd a haja, és a az érdeklödési köre is beszükül a munka miatt? Vannak ilyen emberek?
2011. júl. 12. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog. Kaszanovának születni kell.

1. Atlétikus testalkat - azaz úgy lesz izmos, széles vállú, deltás stb. hogy még csak a közelében sem jár konditeremnek.

2. Szép arc - genetika, örökölt tulajdonság.

Az összes többi: a jó szöveg, megnyerő modor, stb. mind a fenti tulajdonságok hozadéka, sok csaj szóba áll vele, van hol gyakorolnia.

3. A "kaszanovák" nem járnak ide, most éppen Siófokon szédítik a hölgyeket, többek között a ti barátnőiteket/feleségeiteket!

Asszem ezzel sokat elmondtam magamról is...


Felemelkedést "kaszanova" szintre még nem láttam, az ellenkezőjét igen:

Egyik haverom USA-ben volt rock&roll gitáros, a nők bálványa, jelenleg a közeli kisváros 2db hajléktalanjának egyike.

Másik haverom még tíz éve hetente más nőt dugott, aztán sikerült egy sikeres öngyilkosságig eljutnia, néha elmegyek a temetőbe meglátogatni.

34/F

2011. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

elnyerték méltó büntetésüket.


egy ösi kinai mondás szerint: aki tetszik a lányoknak, AZ MEGHAL!

2011. júl. 12. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Aki nem, az is.

34/F

2011. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de a kéjenc nagyobbat puffan.
2011. júl. 12. 11:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem osztom a véleményedet: Az ő halála viszonylag gyors fulladásos halál volt, percek alatt.

Az enyém és a tied évekig tartó lassú rothadás lesz, valószínűleg rákban fogunk meghalni. Inkább az ő éltét választottam volna, de erről nem kérdeztek meg.

34/F

2011. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Minek kell ringyó kasza-novának lenni???

Mire jó az? Kinek kell a ribancság???


Mi igazi férfiakat akarunk, nem ribancokat!

2011. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
téged is be tudna füzni bármikor egy ilyen casanova, ugyhogy...nők sosem tudták megmagyarázni, hogy mit akarnak egy férfitöl, vagy mit akarnak ugy általában a férfiaktól.és ez a vesztük.
2011. júl. 12. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:

velem már próbálkozott nem is egy ilyen szép határozott hím macsó, de én immunis vagyok rájuk:)

28N

2011. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, elég irigy vagy a "casanovákra".
2011. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igen van

Alekosz :DDDDD

Az de szaaaar...

2011. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!