Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem el a barátnőm...

Hogy vegyem el a barátnőm szüzességét, ha 16 éves és hatalmas fájdalmai vannak?

Figyelt kérdés
A barátnőm 16 éves és még szűz. Most vagyunk abba a stádiumba hogy elszeretné veszíteni, de nagyon nehezen megy. Ha oda nyúlok neki "alulra" iszonyatos fájdalmai vannak. Síkosítót is használunk, így 2 újjal nagy nehezen megudtam ujjazni, de amikor oda kerültünk hogy betegyem neki, csak épp hogy betudtam neki tenni, mert nagyon-nagy fájdalmai voltak. Miért nem vérzett amikor betettem neki? Kb milyen mélyen van a szűzhártya? Tudom hogy van olyan hogy nem mindenki vérzik, de az első után már általába könnyen megy. Mi már sokszor bróbálkoztunk így ahogy leírtam az elöbb, de még mindig nehéz. Legyetek szivesek és minél hamarabb írjatok nekem. Adjatok nekem tanácsot hogy hogy csináljam hogy elvérezzen és hogy ne legyenek neki nagy fájdalmai. Ja és azt is tudni kell hogy sosem használt tampont csak betétet, szoval szerintem kivan zárva azis hogy esetleg megsértette volna már a hártyát és az kiszakadt volna. Várom a válaszokat minél hamarabb. Előre is köszi.
2008. febr. 28. 09:42
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát én a barátnőd helyében azonnal mennk a nőgyógyászhoz. Ez nem normális dolog, hogy már az fáj neki ha odanyúlsz. Lehet hogy vmi fertőzése van és ezért olyan érzékeny. Menjen el orvoshoz hogy megtudjátok mi a baj. A síksító meg önmagában kevés. Ahoz hogy könnyen bele tudj hatolni fel kell izgulnia, fel kell hogy izgasd hogy ne legyen szűk a hüvelye. Menjetek el orvoshoz. aztán kdierül mi van.
2008. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg csak nyerő lenne ha tamponnal megsértette volna. Mert akkor már nem lenne ami fájjon. AMúgy meg nem kell hogy vérezzen. Nekem se vérzett soha, sem az első alkalommal, sem azóta.
2008. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy nem tudja magát elengedni, és ezért annyira feszesek a hüvelyizmok, hogy fájdalmat okoz a behatolás.Ha pedig már az is fájdalmas hogy hozzá érsz, akkkor mindenképpen keressen fel egy nőgyógyászt mert lehet hogy v.mi betegsége van és ez okozza a fájdalmat.
2008. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Valszeg nemengedi el magát teljesen... de az is megeshet hogy felsértette valamivel elég rendesen. De talán mégis csak magába van... h miert fáj neki? talán mert még nemis kész rá? és egyáltalán minek egy 16 éves lánynak a síkosíto? :) nézd, szentem nem lesz nagy gond, ne siessétek el a dolgot, csak szépen lassan, laza helyen, ahol semmi sem okoz zavaro tényezot... nemlesz semmi gond :)
2008. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ezeket tudom javasolni. Legyen biztos benne, hogy akarja, mert egy kicsi belső gát is azt váltja ki,hogy a hüvely nem elég tág és fájdalommal reagál a közeledésre-tudatttalan védekezés.

A sikosító jó, miért ne használhatnák 16 évesen? nyugodtn, sőt!!

PRóbáld egy ujjal, kettővel, majd hárommal, vagy vegyetek egy vékony műborikit, azzal is lehet próbálkozni.

De ha valóban rég nem sikerül, énis javaslom a nőgyógyászt, egyrészt kizárja a fizikális rendellenességet, és tud segíteni, hogy a szűzártya átszakadjon!

Nyugi, csak nyugodtan, védekezve, szerelemmel és kommunikálva egymással!!

2008. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem egy belső szorongás van benne.biztos, hogy el akarja veszíteni?nem csak azért, mert te is? vagy legyen hosszabb az előjáték! ;)
2008. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
12%
bazdmeg lődd agyon attól tuti elvérzik xD
2008. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!