Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy oldanátok meg ezt a...

Hogy oldanátok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk párommal és babát szeretnénk de nem tudjuk hogy mondjuk el a szülőknek.az iskolát a munkát a lakást is megtudnánk oldani csak a szülök miadt tartunk
2011. jún. 14. 15:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagytok.Ha az egzisztenciális feltételek meg vannak oldva, akkor így "apa, anya, jön az unokátok:)"
2011. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen.Felnőtt emberek vagytok,azt csináltok,amit akartok,főleg,hogy nem függtök tőlük,hiszen minden feltétel adott.
2011. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
még nem vagyok terhes csak annyira szeretnék meg párom is de fél hogy a szüleink mit fognak érte szólni hogy 18évesen leszünk szülök!és nemtom hogy győzzem meg párom hogy ne féljen mer felnőttek vagyunk!
2011. jún. 14. 16:20
 4/41 sumergo ***** válasza:
73%
Iskolát emlegettél, melyiktek jár még suliba? Nem akarlak lebeszélni, de azért talán egyszerűbb lenne először sulit befejezni, aztán utána, ha tényleg minden ok, akkor hajrá!
2011. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
mind2en suliba járunk
2011. jún. 14. 18:28
 6/41 anonim ***** válasza:
84%

mivel m ind2en suliztok, feltételezem nincs saját jövedelmetek...neked is be kéne fejezni a sulit, dolgozni legalább egy évet h ne csak egy gyes-t kapj ami nincs 30E Ft...nem is értem, ez igy nagy felelőtlenség lenne szerintem...ráérte még bőőőven...a fiatalságotok legjobb évei vannak most..éljetek,szorakozzatok,utazzatok, ráértek babázni 2-3év mulva is, sőőőőt még 10v mulva is:)))

de a legfőbb dolog nem is a kor...hanem az egzisztencia...hacsak nem tiétek lett most a lottó5-ös,nagyon gondoljátok meg, mert valsz a szüleiteknek kell akkor anyagilag mindent adni...

2011. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
de van anyagi háterünk mer mind2en melózzunk és lakás is van szal a dolgok adottak a babához!
2011. jún. 14. 21:16
 8/41 anonim ***** válasza:

első vagyok.Miért fél a párod a szüleitől??:)

túl sok mindent nem csinálhatnának, max nem támogatnak majd, de mikor megszületik az unokájuk, akkor úgyse fognak tudni ellenállni:)

2011. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
igazából hogy mit fognak szólni de én is mondtam neki hogy ki dühöngik magukat és minden jó lesz:) de sikerül meg győznöm belevágunk vagyis adunk neki esélyt:)
2011. jún. 14. 22:46
 10/41 anonim ***** válasza:
Bátrak vagytok,de ha van munka,lakás,és emellett tanultok is,akkor elismerésem:)csak őszintén a szülőkkel is!
2011. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!