Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel elég érdekes a helyzetünk. Hogyan oldanátok meg a következő helyzetet?

Figyelt kérdés
Osztálytársammal járok, de elég fura módon. Nem az igazi járás, mivel eléggé behatárolja/visszafogja az apja és mélyen vallásos a család. Azt mondja hogy nem lehet még kapcsolata mivel az apja nem engedi. Nem is tudunk találkozni iskolán kívül, ami meg plusz hátrány hogy távolsági busszal tudna csak feljönni Pestre (amúgy az nem több mint fél óra) Én szerintem a tanulmányi eredmények miatt nem engedi, meg mondott valami olyant is hogy aki nem ugyan azt a vallást vallja (pünkösdi evangélium) azzal nem lehet kapcsolata. Na mármost amikor meg együtt vagyunk csókolgat, puszilgat meg egyebek. Most van a téli szünet, de nem hinném, hogy fogunk találkozni. Azért az is röhejes hogy a bkv ellenőrrel többet találkozok mint vele. Mondjam meg neki hogy mutasson be az apjának és majd alakul ahogy alakul?(nem rég járunk) Nem vagyok egy balhés gyerek, tőlem nem kell félteni.. Mit kéne tennem? thx
2009. dec. 22. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is mond meg a barátnődnek, hogy mutasson be az apjának..

ha azt mondja nem akkor mond meg, hogy ez így nem fog működni..

jobb ötletem nincs.. a vallásos lányokkal mindig csak baj van :/

2009. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sajnos nehéz azokkal, akik szigorú vallási neveltetést kapnak. Próbálj meg dűlőre jutni valahogy a családdal. Ha a próbálkozásodat már a lány eleve elfolytja, akkor szerintem is oszd meg vele az érzéseidet,hogy te ezt így nem látod jónak, tetszik neked,de ez nem fog így menni.

Nem lehet könnyű neki sem, hiszen őt egy "felsőbb hatalom" tartja vissza az édesapja személyében, tehát a saját életszemléletükkel áll szemben, ha kiáll melletted.


Próbálj vele beszélni!


20/L

2009. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bravo XXI. század és ilyen emberek még léteznek ebbe az országba -.-' - amugy kérdésedre, a bemutatást ajánlom bár annak nem tudom mennyi sikere lehet de azért 1 próbát megér
2009. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak ez lehet a megoldás, hogy az apjának bemutat!..De azt azért általában olyan min 3 hónap után szokták..Mi nyár eleje óta flörtölünk, megszakításokkal de csak most kezdett el élesedni a dolog. Köszi szépen, mindenkit felpontoztam:)
2009. dec. 22. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!