Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bnőmmel le akar feküdni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőmmel le akar feküdni a pasija de Sziszi még csak 13. HOgy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés

Sziszi egyenlőre nem akarja,de a pasí nagy nőcsábász,és mondta Sziszónak,h kell neki a szex.-.-'

a fiu 17 a lány 13 éves

12/L


2010. nov. 8. 14:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ezzel csak szivatsz. A srác egy lúzer, aki nem képes saját korabeli csajokat felszedni. Szülei tudják, hogy járnak?
2010. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ha szexelni fognak akkor a pasit fel lehet jelenteni.a csaj még nincs 14 éves tehát a pasit megbüntetik .
2010. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
És a barátnőd nem látja, hogy a pasinak csak a szex kell... hát akkor úgy kell neki.
2010. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha Sziszi nem akarja, akkor éppen ezt mondd a barátnődnek: "Figyelj, csajszi! Ha nem akarod, akkor a pasi mehet a fenébe!" Én 22 vagyok, majdnem 16 voltam, mikor elvesztettem a szüzességem, az akkori barátom nagyon figyelmes volt! De egy "nőcsábász" nem lesz ilyen kegyes! Mindenképpen beszéld le a barátnődet arról a pasiról, mert biztos vagyok benne, hogy nagyon rossz élményekkel fog kijönni az ágyból! :S (Egyébként büszke vagyok rád, hogy 12 évesen ilyen jó a felfogásod! :))
2010. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ez simán a megrontás kategóriájába sorolható! Tehát csak mond meg a barátnődnek hogy ha lefekszik a barátjábal akkor a srácot akár meg is büntetheti az állam.


Mutasd ezt meg neki:


[link]

2010. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Korai és úgyis megbánja, de ezek a mai kislányok olyan buták, hogy bármit megtennének, azért, hogy legyen barátjuk. A szüleik legalább ennyire hülyék ám, hogy hagyják...
2010. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek..:)

Amugy.mi az h fajtalanság...

Jöhetnek még válaszok:D:D

2010. nov. 8. 15:05
 8/21 A kérdező kommentje:
Nemtom szülei tudják-e.Szerintem a korát nem-.-
2010. nov. 8. 15:06
 9/21 anonim ***** válasza:

Mi a fajtalanság?

fajtalanság: a közösülés kivételével minden súlyosan szeméremsértő cselekmény, amely a nemi vágy felkeltésére vagy kielégítésére szolgál. Súlyosan szeméremsértő a cselekmény, ha az a társadalom tagjainak nemi vonatkozású erkölcsi érzését sérti.

2010. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
okéé.^^megfejtettemxD.Szóval mondjuk sziszót simogatja esetlek orális szex.:Ö
2010. nov. 8. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!