Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ti is így gondolkodtok?

Fiúk! Ti is így gondolkodtok?

Figyelt kérdés
barátom 20 éves én 18 vagyok de még szűz és ő már nagyon rá van állva a szex témára 3 hónapja vagyunk együtt petting, orál volt már de én még nem nagyon akarom a szexet azt mondtam a barátomnak hogy még 2, 3 hónapot várjunk vele ő azt mondja hogy az már nagyon sok és hogy nem fogja könnyen kibírni szerintetek is így van? nem tudom mi legyen
2011. júl. 24. 18:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
ha szeret, akkor kibírja
2011. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
nehezen bírja ki. amúgy én nem gondolkodok.
2011. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így gondolkozok. Szerintem mondd meg, h te nem szeretnéd még, ha szeret, akkor megérti. Ha nem érti meg, akkor ne is pazarold rá az időt. Én egyébként már annak is örülnék, ha egyáltalán lenne olyan csaj aki nem koptat le amiatt, mert furán beszélek. :S 18/F
2011. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
mert hogy beszélsz ? a kiejtésed zavarja a csajokat vagy a szóhasználatod ?
2011. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Kiejtés, meg elég lassan is beszélek. Mindig azt mondják, hogy úgy beszélek magyarul, mint egy külföldi. :S
2011. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
nagyon sok 5-6 hónap egy pasinak???
2011. júl. 24. 19:29
 7/38 anonim ***** válasza:
33%

„ha szeret, akkor kibírja”


Már megint ez a sablonos fa.zság.



„nagyon sok 5-6 hónap egy pasinak???”


Igen nagyon sok. Ha mindenáron kapcsolatot akarsz, akkor tudhatnád, hogy a szex fontos része az egésznek. Attól, hogy szopatod hónapokig, nem leszel értékesebb a szemében. Sőt, egy idő után elege lesz és keresni fog valaki mást.

Ha pedig te nem vagy elég érett rá, akkor arra sem vagy az, hogy kapcsolatban élj és keress valakit, aki megelégszik azzal, hogy fogjátok egymás kezét az utcán.

Komolyan nem értem, hogyha két ember vonzódik egymáshoz, akkor miért kell bedobni ezt a hülye várassuk hónapokig szerencsétlent szabályt.

2011. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem alapesetben nem sok. Az ő esete más, mivel még ilyen idősen szűz. Teljesen érthető, hogy rá van állva a dologra, de szerintem simán kibírja szex nélkül azt a pár hónapot, ha eddig sem élt szexuális életet.
2011. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
ő már rég nem szűz csak én vagyok az
2011. júl. 24. 19:44
 10/38 anonim ***** válasza:
48%
Ja, bocsi.
2011. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!