Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek, hogyan gondolkodtok? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Mostanába az önbizalmam kb a béka segge alatt van,egyszerűen elégedetlen vagyok önmagammal.

A környezetem jó csajnak talál,én nem tartom magam annak,pedig általában a fiúk dicsérnek,amit nem hiszek el nekik.Nagyon nem tartom magam jónak és szinte szégyenlem a testem is,pedig semmi narancsbőr 168/50kg,egy kis hasam van sajnos,na ezt kegyetlenül.Próbálok ellene tenni,rendszeresen sportolok.

Az arcomat sem tartom különösen szépnek.

Folyamatosan modellek,szépségkirálynők képeit nézem és irigykedek,hogy mennyire szépek,és próbálom a tökéletest kihozni magamból,de sosem vagyok elégedett.Szívesen cserélnék másokkal.

Folyamatosan arra gondolok,hogy a fiúknak csak az ilyen tökéletes lányok jönnek be,és simán lecserélnének egy nálam szebbre/jobbra.

17L


2011. aug. 10. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

nekem mindig te leszel a legszebb:)

persze csak anyád után.

2011. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj magadról egy képet privátba, lehet, hogy nagyon szép vagy, csak nincs elég önbizalmad. Meg ugye általában mindenki magával szemben a legkritikusabb.:)
2011. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd ezt szépen el!:) Járj szép rucikban, rövidnadrágban, szoknyában, magassarkúban! Érezd csinosnak magadat! Higgy magadban, a szépségedben, fogadd el önmagadat! Sokkal, de sokkal jobb lesz a közérzeted és mindened:) Pozitív lesz a kisugárzásod és alig bírod majd lerázni magadról a pasikat!;) De kinek kell egy olyan lány aki folyton fogyózik és panaszkodik az alakjára? Ha mások azt mondják jó csaj vagy, akkor jó csaj vagy! ;) 15L ( hasonló problémával küszködök, hasonlóakat mondok magamnak is, néha segít:DD )
2011. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

17 vagy, majd kinövöd :)


Meg sokat segít ha találsz egy rendes barátot aki növeli az önbizalmad, ha elletted van akkor tuti egfelelsz neki :)

2011. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Légyszíves egy képet linkelj magadról hogy hadd mondjam meg, gyönyörű vagy.
2011. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!