Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor veszítsük el szüzességün...

Mikor veszítsük el szüzességünket mi az ideális kor?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
megesik a 13, jelenlegi átlag a 15, 16tól szerintem elfogadott, 17-19 lenne az ideális
2009. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetőleg 20 fölött.
2009. ápr. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írt egy szép listát, hogy minek kellene teljesülni.

HA az megvan, de mondjuk csak 15vagy, vagy már 30 akkor.

A szexualitás nem kor kérdése, hanem inkább testi lelki értelmi érettség kérdése.

Ha 13évesen érik meg valaki rá, ha 20 évesen ha... akkor ideális.

(ha csak a kort néznénk, elég sok 20éves kismama/kispapa rohangálna itten, sajnos, vagy abortusz miatt sérült lány, mert a 20asok sincsenek rendesen felvilágosítva... jószerivel semmiről, és ezért van rengeteg olyan kérdés, a 20asoktól is, hogy hogyan jó a szex, lehet e orgazmusom ha, vagy miért kell orál/anál, ectect)

2009. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
24%

Amikor kölcsönösen jól esik. Senki nem tudja megmondani, hogy másnak mikor jó.


Az erkölcscsőszök szerint nem kell dugni egyáltalán, legfeljebb egyszer az életben, hogy a gyerek meglegyen. Ők aberrált, beteg emberek, nem kell rájuk hallgatni. Sok 12 éves kisköcsög szerint nekik éppen eljött az ideje, mert már volt magömlésük, aztán meg jól megkeseríthetik egy szerencsétlen, butuska kislány életét. Őket kellene apukának felpofozni, aztán visszazavarni a homokozóba.


Nekem speciel 14 éves koromban tűnt úgy, hogy már ideje lenne, agyban is kész voltam rá, csak hát akkor még nem volt kivel :)


Ha úgy érzed, hogy kész vagy rá, és a partneredet is késznek érzed, akkor.

2009. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
ismerelek egy lányt aki 12 volt.. sztem ez azért elég dúrva :) Mit foghatott fel belőle 12 évesen ? semmmit...
2009. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
16 év alatt sztem nem érdemes és nem is kell..ami meg a legfontosabb hogy túl korán nem is egézséges.
2009. ápr. 15. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!